Aké spotrebiče do kuchyne odporúčate?

Ahojte vedeli by ste mi poradit pri vybere rury a varnej dosky do kuchyne? Sky typ a znacka je naj? Kupovali ste z akeho elektrodomu? Vrela vdaka
Odpovedať
@anqa5 musíš dať viac vstupných údajov,spôsob zabudovania- samostatne ako sporák , alebo zabudované v linke , aká výbava a riadenie a tiež koľko chceš do toho investovať, nakoniec jeden a ten istý kus sa dá všade zohnať za inú cenu, tak najskôr študuj čo všetko existuje
Odpovedať
Zanudovanie je stavane na elektrinu to pojde a pocitame tu dosku napr do 300€
Odpovedať
@anqa5 Naj je miele len tam do 300€ kúpiš jedine pokazenú :-D Ja som bral z každého elektra inšie lebo som chcel len siemens alebo bosch a nie všade mali to čo som chcel tak som musel kombinovať elektrá. Napríklad indukčná doska si musíš pozrieť či ti stačia stále plochy alebo ich budeš chcieť spájať aby sa tam daj veľký hrniec alebo pekáč
Odpovedať
@jumt aha ok ooytam sa manzela jj viem ze miele je topka oreco prave siemens a bosch je pre teba dobry
Odpovedať
AEG electrolux záleží od toho koľko chceš do toho investovať.
Odpovedať
@anqa5 mám na byte všetko siemens a 9r bez poruchy a bratranec ma aeg práčku po 4r menil ložiská a nie je sám čo poznám
Odpovedať
@jumt aha tak diik za info ja tu citam na starom fore velke chvaly na AEG tak uvidime dik za tip
Odpovedať
@anqa5 tiež som to čítal ale práve čo mám známych tak väčšina už aeg vyhodila a kúpila iné ešte kamarát pochvaľuje samsung ale asi to zaleží na čo zrovna natrafíš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?