Komín - otočenie prívodu

Dobrý deň, Myslíte že je možné otočiť rúru na prívod dymu o 90 stupňov aby smerovala do miestnosti? Ak áno viete odporučiť nejakého majstra? Západné Slovensko okolie BA/Šamorín Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od masky77:

Dobrý deň, Myslíte že je možné otočiť rúru na pr…
@masky77 Však keď ti budú stavať krb a prinesú krbovú vložku, tak ju jednoducho napoja do toho otvoru cez koleno a je to. Či ako myslíš otočiť dymovod o 90 °? Rozbiť v mieste napojenia komín a otočiť ten diel? Podľa mňa to nepôjde. Veď na tých dieloch stojí celý komín. Ak jeden vyberieš, spadne ti to celé.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od chrobak7:

@masky77 Však keď ti budú stavať krb a prinesú kr…
@chrobak7 áno myslel som že v mieste napojenia na komín to otočiť, nie fyzicky otočiť ale asi zamurovat existujúci otvor a urobiť nový
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od masky77:

@chrobak7 áno myslel som že v mieste napojenia na…
@masky77 Či je to technicky možné neviem, určite ti povie krbár. Aj tú sú nejakí, ale neviem, či sú aktívni. Dal som odkaz na niektorých, uvidíš, či sa niektorý pripojí do diskusie. @deltako @atrac3 @reward
Odpovedať
Profilova fotka
@masky77 áno, je to možné dodatočným napojením a zaslepením pôvodného napojenia.
Odpovedať
Profilova fotka
Toto otocis jedine kolenami. Samotny diel je lepeny a aj lepeny k ostatnym dielcom komina.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od masky77:

Dobrý deň, Myslíte že je možné otočiť rúru na pr…
@masky77 Toto sa dá spraviť v pohode. Nie Vy ste prvý, u ktorého to je potrebné :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?