Uprava terenu okolo doma Žilina

Zdravim chcem sa spytat ci nepoznate firmu alebo partiu na terenne upravy v Žiline. Pripradne odporucit niekoho?
Odpovedať
Firma Tri-on z gbelian kliknite. A hlavne neodporúčam pána, ktorý má poodstavovane a polepené auta bagrovanie, výkopové práce pred hypertescom v Žiline. To je strašný smatlak, naťahuje čas, aby mohol viac nauctovat a vyjadrovanie katastrofa! Ak teda máte na myslí terénne úpravy bagrom
Odpovedať
@pavolkurej https://garden-team.sk/ doporucujem.. kukni moje fotky
Odpovedať
@zuzcek1988 dakujem velmi pekne kuknem si ich stranku 🙂
Odpovedať
@cmelor zdraviko kukal som tvoj album a to ti vsetko roboli oni?kks to bol teda dost prace ci?riesia aj take veci ako drenaze? A ak sa smiem spytat od coho sa urcuje cena a kolko to vyslo priblizne teba nemusis prssnu sumu samozrejme az viem na co sa mam pripravit.dakujem 🙂
Odpovedať
@cmelor tak túto záhadu si pamätám aj z ich Facebookoveho profilu. Ten kameň ešte pridáva na kráse. Naozaj krásna zahrada
Odpovedať
@pavolkurej v podstate navrh.. vsetok material.. kvety...travnik... praca..na kluc..cena niekde 8-10tis.€.. podla m2.. bez zavlahy... Tu som nechcel..ale robia..
Odpovedať
@cmelor dakujem vekmi pekne za rady a dnes im zavolam nech sa pridu na to pozriet co sa s tym da robit 🙂
Odpovedať
@cmelor este sa chcem prosim Vas spytat ked ste ich oslovili spraviki najprv aj nejaku vizualizaciu ako o priblizne bude vyzerat aj cenovou ponukou alebo to bolo priebezne nacenovane 🙂
Odpovedať
@pavolkurej prišli, pomerali.. poslali 2D projekt každej časti, s popisom rastlína práce.. po odsúhlasení.. po realizácii to zaktualizovali...
Odpovedať
@cmelor pefrektne dakujem Vam za pomoc idem im hndd aj volt ja to tam mam ako na roli 😞 😬
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?