Kolko vas stoji vyvoz zumpy?

Zobraz úvodný príspevok
Kolko vas vyjde vyvoz zumpy?nemala by obec aj prispievat ak este stale nie napr komplet odkanalizovana?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@bellatrix27 Vy to ani nepotrebujete vedieť, projektant musí vedieť , žumpa nemusí byť pri dome
Odpovedať
Profilova fotka
@bellatrix27 ak by som dal tú žumpu medzi dom a garáž , bolo by presne v strede 10 aroveho pozemku. ľahšie by sa polievalo pred domom aj za garážou. Tak preto. A k tej hadici na polievanie, čím je dlhšia , tým menší tlak máte na konci hadice. Potom musíte použiť hadicu s väčším priemerom a silnejšie čerpadlo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý večer mohol by mi niekto napísať kde by som objednala auto na vybratie žumpy,ale auto také menšie ako dodávku lebo bývam v záhradkárskej oblasti v Bratislava- Trnávka neviem si poradiť prosím pomôžte mi radou.Moc ďakujem
Odpovedať
@jaroslava_miskova To asi nemyslí vážne čo si napísala?? ..."neviem si poradiť"??? 🤔 Stačí sa spýtať "" UJA GÚÚÚÚÚGLA"" a ten mne "napísal toto "https://www.kanalizacnyservis.sk/vyvoz-zumpy/?gclid=EAIaIQobChMI6_vmr4jy9gIVfo9oCR3sfg2BEAAYBCAAEgJ3D_D_BwE tak hádam som Ti trošku pomohol...Nemáš za čo.. 🙂
Odpovedať
@jaroslava_miskova presne stačí si trocha pogoogliť. Ako toto je pdľa mňa zbytočná otázka tu na fóre
Odpovedať
@jaroslava_miskova to tam nikto nevyberá? žeby si sa spýtala kto za čo? u nás je malé mestečko a ponúk kopa , najlacnejšie mám od vodární a kanal. asi 30Eur auto, no sú tu i mnohí súkromníci a cena i 50-80Eur
Odpovedať
Profilova fotka
Ja platim 60 mesacne 12kubikov
Odpovedať
16,86eur mesačne 7kubíkov, BRATISLAVSKÝ KRAJ
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Prosim, kolko aktualne platite za vyvoz zumpy, cena plus m3? Pripadne aj ako daleko je COV. Dakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od snapi:

Prosim, kolko aktualne platite za vyvoz zumpy, ce…
@snapi Ahoj. Ono je to dosť individuálne. Podľa toho aká dedina či mesto. Niekde je to niekoľko EUR, niekde niekoľko desiatok EUR. Ďalej záleží na tom, kto to vyváža (aj akým vozidlom). V jednej dedine bol celkom slušný rozdiel aj v tom, že jeden chalanisko to vozil fekálom na akúsi ČOV, ten si veľa nepýtal. Ale bol tam aj jeden "pán podnikateľ" s dopravnou firmou a ten to ťahal za oveľa vyššiu cenu a ešte k tomu to vraj vypúšťal v poli.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pochabel:

@snapi Ahoj. Ono je to dosť individuálne. Podľa t…
@pochabel mesto konecne kupilo voz za traktor. COV meste, vela lazov, takze kanalizacia na mnohych miestach nie je a nebude. Cena je cca 100eur, a objem predpokladame 8m3. Nemame istotu, len z pocutia, co nam vraveli. Manzel si to pri tej sume zabudol overit. Cakali sme menej. Sukromnik vozi za 90 eur 12m3.
Odpovedať
nema prosim niekto kontakt na vyvoz zumpy v okoli Podbrezovej/Valaskej? Momentalne platim cca 10E/m3, co mi pride uz trosku moc.... dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cena je velmi diskutabilna, kedze vacsinu z nej stoji prave doprava. U nas napriklad vodari vyvazaju zumpy cca za 80€ dajme tomu 10 kubikov
Odpovedať
suhlasim, ze vzdialenost moze byt klucova, kedze sa bavime o autach co si bezne uctuju 1,5E/km. Ale 115E za jeden vyvoz mi pride naozaj uz trosku moc
Odpovedať
Profilova fotka
21e, 12m³ okres LV
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adonathova:

21e, 12m³ okres LV
@adonathova ku Vám by sa mali všetci presťahovať, to je skoro menej ako pri kanalizácii... Len poplatok na ČOV býva vyšší, (od 3 do 8 €/m3 podľa hustoty)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
zdravim...my davame vyvazat priamo vodarom sme mestska cast Lipt. Mikulasa. Naposledy sme platili za vyvoz 7 kubikov 125 Eur!!! 30 Eur - samostatny vykon vozidla, jazdny vykon (14km) 45 Eur, vykon obsluhy 15 Eur, likvidacia odpadovej vody (7 m3) 35 eur...a teraz mi povedzte je toto normalne? cela mestska cast je napojena na dazdovu kanalizaciu lebo splaskovu kanalizaciu nemame a vsetky sracky vsetci pustaju do tej dazdovej...pytal som sa na meste ze ci neplanuju kanalizaciu odpoved bola ze projekt nato je aj povolenia len prachy chybaju a ze tym ze LM je na 75% odkanalizovany nemame narok na ziadne prachy z eurofondov a tam to skoncilo...cize situacia je taka ze vsetci su u nas spokojnucki lebo neplatia stocne (samozrejme okrem par novych domov kde su zumpy a septiky a naklady na vyvoz im riadne narusaju rodinny rozpocet) a mesto je spokojne ze ich nikto neotravuje s vybudovanim kanalizacie a netlaci na nich...win-win situacia pre vyvolenych starousadlikov a pre mesto
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od johnyo:

zdravim...my davame vyvazat priamo vodarom sme me…
@johnyo Na vasom mieste uz davno mam pred zumpou cisticku, na toto povolenie nepotrebujete, bolo by mi to jedno, ale platit 125 eur a vyvoz, to by som urcite nerobil a nech si hovori kto chce co chce, toto je nehorazne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kemino:

@johnyo Na vasom mieste uz davno mam pred zumpou …
@kemino uz som nad tym uvazoval ale nebude to u nas asi technicky mozne...zumpa je blizko domu cca 1.5m a od hranice pozemku je potom dake 2-2.5m...jednoducho mam malo priestoru nato aby som tam pridaval nieco navyse...uvazoval som aj o korenovej cisticke ale tiez neviem ci sa da realne vyuzit uz osadena zumpa na toto
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od johnyo:

@kemino uz som nad tym uvazoval ale nebude to u n…
@johnyo žumpu použijete ako septik, ten pred KČOV musí byť, zvyšok v projekte
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od johnyo:

@kemino uz som nad tym uvazoval ale nebude to u n…
@johnyo cisticka AT6 ma priemer 1.4 metra. Da sa osadit aj vedla zumpy, odpad moze ist aj cez zumpu do cisticky a z tej spat do zumpy, hocjak by som to uz len vydumal, ale oberiete sa o par cm priestoru. Ja by som to riesil cistickou a "vycistenu" vodu by som pustal do trativodu, alebo kanala, jedno by mi bolo, 125eur za vyvoz zumpy by som neplatil ani nahodou.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?