Https://www.zumpycadca.sk/---skúsenosti???

Chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s touto firmou vraj z Čadce (aj keď sídlo na v Poľsku)?. Kúpili sme si od nich žumpu, ktorá síce prišla minulý utorok, ale chýbal ešte jeden komín a tiež liatinovy poklop, ktorý bol v cene. Mali nám ho doviezť min.piatok, nemohli a teraz vraj zajtra, lenže ked som volala sprostredkovateľovi z Čadce, tak neodpovedá ani na telefonáty ani na sms, Poliak, ktorý mal doviezť zvyšok, tiež nie 🙄navyše sa pomýlil a namiesto certifikátu 12m3 mi priniesol 10m3. Len proste žiadna odpoveď. Takže sa začínam obávať, či sa vôbec ozvú.
Odpovedať
@lulita1986 mne doviezli minuly rok. Rano o 5 zrazu vola poliak ze kde sa vyklada, pri tom adresu som udaval. Vrchny diel mal ist na lepidlo za priplatok, dali pur penu, lebo o ziadnom lepidle nevedeli a ani ho nemali. Peniaze pytali samozrejme aj za lepidlo a este skusali 30e za vykladku co som ich samozrejme poslal kade lahsie
Odpovedať
@lulita1986 este bombonik, dal po obvode pur penu, dve tuby a hodil ich do zumpy :-D reku nech sa paci, tu je rebrik
Odpovedať
@matoztt pur penu dal, ale nehodil dnu (by som mu dala :)) ja som tam nebola,muž áno. Len mi ešte mali dodať liatinovy poklop, ktorý bol v cene a tiež komín, ktorý som mala doplatiť, tiež certifikát na 12m3(nie na 10m3) a proste neodpovedá na telefón ani Poliak ani ten, u ktorého som objednávala.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?