Ako "zničiť" žumpu?

Ahojte, už dávnešie nás pripojili na kanalizáciu, žumpu už nepoužívame, naposledy som ju dal aj vyčerpať. Môžem ju teraz jednoducho zasypať alebo ju musím nejako oficiálne odstrániť? Zasypaním mám na mysli nahádzať tam neškodný stavebný odpad ako tehly, omietky, betón a podobne.
Odpovedať
@petiar nechajte ju napustenú vodou, prípadne používať na zadržiavanie dažďovej vody a následne spotrebovať
Odpovedať
@petiar my sme u maminy tak urobili. Zasypali vacsinu stavebnym odpadom, ked sa dom prerabal. Este v nej trochu miesta ostalo, tak sa tam dohadzuju kamene z role a pod
Odpovedať
@petiar ak je v dobrom stave, bola by hlúposť nepoužívať ju na zachytávanie dažďovky a polievanie
Odpovedať
@zuzcek1988 Takže nemusím riešiť žiadne úrady ani nič, proste začnem sypať, áno? 🙂
Odpovedať
@petiar my sme tak urobil, bez uradov
Odpovedať
u nás pre takýchto neodbytných vydáva úradníčka "Vzala som na vedomie" za 10€ , ak ti to chýba, tak sa bež opýtať, možno ho dostaneš aj u vás :-D
Odpovedať
@foox Ľudia väčšinou neriešia takéto "somariny" kvôli sebe, ale kvôli tomu, aby to za 5 rokov na nich nevytiahol nejaký príjemný dobroprajný susedko.
Odpovedať
@ralf364 njn, suseda si nevyberieš. Alebo áno?
Odpovedať
@ralf364 Suseda mám fajn, on mi to poradil. 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?