Ako sa postupuje pri odkanalizovaní obce?

Byvam v obci kde zatial nie je kanalizacia. No v priebehu cca 2 - 4rokov je mozne ze bude. Ako sa postupuje pri odkanalizovani obce? Musia sa vsetky domy odpojit od vlastnych zump a cisticiek a pripojit sa na obecnu kanalizaciu??? Obec ma nove lokality kde su domy ktore maju max 1az 2 roky a zumpy a cisticky su takpovediac nove ... Ja si myslim ze sa to tyka vsetkych pretoze inak by obecna kanalizacia nemala zmysel ak by sa k nej napr. 30% domov nepripojilo...
Odpovedať
Nemusia. Nas ani nikto nepytal ci sa chceme alebo nechceme napojit. kanalizaciu mame vybudovanu 11 rokov a nikoto sa nestara ci sme alebo niesme napojeni.
Odpovedať
Profilova fotka
Velmi dobra tema! Mame podobny problem zijeme v obci kde este nieje kanalizcia, planuju ju do piatich rokov.My sme sa rozhodli kolaudovat stavbu teraz takze potrebujeme mat kvalitnu zumpu aj s certifikatom co nebude lacnejsie ako 100 000SK, aby splnala terajsie normy stavebneho zakona. Zda sa mi smiesne, aby sme zumpu po piatich rokoch odpojili a nase naklady boli zbytocne. Mame asi smolu v tom ze sme sa rozhodli stavat dom v lokalite kde nie je kanalizacia. ;-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?