Zarubna - ako toto zachranit?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den, nahodili mi jednu oblozkovu zarubnu. Dvere sa nedaju zatvorit. Majster tvrdi ze je tam velmi kriva stena. Co sa mi zda blbost aby vsade kde su krive steny, nesli zavriet dvere. Dvere dole dolahnu k zarubni ale smerom hore sa rozsiruje medzera. Dalsi problem je totalne krivo namontovany zamok. Ak ho napravi a posunie, bude to dobre drzat? Ked uz tam su raz zle vyvrtane diery? A do tretice chutovka ... ako zachranit to ze mi dvere pri skracovani odzobal a dotrhal? 😞 Mam vobec od neho ziadat nejaku napravu tohto vsetkeho a riskovat ako to dopadne alebo radsej zavolat niekoho ineho a ratat s kupou novych dveri? Prve dve foto su dvere zatvorene dole a hore s viditelnou medzerou.
Odpovedať
1
2
@roman_x to urcite nebol. Ale kde sa stala chyba netusim 😄
Odpovedať
Pani, este mam na vas jednu otazku aby ma zas niekto neobabral pri vymene tych dalsich zarubni. Medzi izbami je vyskovy rozdiel asi 1 cm. Ked sa osadia nove zarubne, tak ten vyskovy rozdiel sa da na jednej strane zarubne normalne upravit skratenim zarubne, ano? Ide o to ze tam mam zatial stare zelezne zarubne tak ci ich mozem dat vybrat a pojde to spravit ako treba.
Odpovedať
@roman_x vobec to nemusi tak byt, tiez som si zazil pred rokmi v byte majstrov, ktori prisli a teda len rychlo porobili aby bolo, ale to ako to bolo urobene im bolo totalne sum a fuk
Odpovedať
@bejkaxx Ked ten ofrancovany spodok dveri v kupelni nezaizolujete nejakym vodovzdornym naterom, tak pocase Vam dvere zo spodu navlhnu a zmenia svoj tvar.
Odpovedať
@exponent dakujem za radu. Nieco na to pojdem popytat do obchodu a natriem to.
Odpovedať
@bejkaxx to takemuto cloveku by som mala problem aj zaplatit, ved to by som mala nervy, nechapem to, ze clovek si zavola majstra a este aj na to aby proste dozeral, ze ako je to urobene, to uz dnes nik negarantuje ozaj nic
Odpovedať
@roman_x suhlasim, to je strasne. ja osobne by som za takto odvedenu pracu nezaplatila ani cent.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?