Výška otvoru 210cm

no narazil som na menší problém. Podarilo sa mi všetky otvori vymurovať väčšie t.j. 210cm na výšku. Viete poradiť obložkové zárubne pre takýto rozmer
Odpovedať
@andiablo to sa ti ako podarilo? Skus polske dvere, tie maju normu na vysku stavebneho otvoru tusim 208cm, mozno to este vyjde.
Odpovedať
@gashtaan joj veru stalo sa mi. Tu na Kysuciach sa muruje na 205-207 poväčšinov lebo sa kupuju polske dvere. Veru nad tými poľskými uvažujem.
Odpovedať
@andiablo nie je jednoduchsie ten stavebny otvor zmensit aby si zbytocne neplatil za atypicke oblozky a dvere? uplne jednoducho to staci dolepit styrodurom a ak nahodou to zas bude menej, lahsie vyrezes z toho styroduru ako z prekladu... samozrejme za predpokladu ze nemas este omietky...
Odpovedať
mam tiež tento rozmer a mam dvere na mieru vyrobene od stolarov
Odpovedať
@godfather @pitt2701 holt omietky su už hotove :-D
Odpovedať
@andiablo tak bohuzial potom, musis si nachystat peniaze za atypicky rozmer...
Odpovedať
Ja by si dal obložkové zárubne vyrobiť u stolára tak, aby som do nich zavesil bežné dvere, len tie krycie dosky by som si dal vyrobiť širšie - keď nie všetky, aspoň tú hornú; nebude to zle vyzerať...
Odpovedať
Profilova fotka
@andiablo mám tie isté výšky. Žiadny problém...v Sapeli príplatok 5% za ,,atip" a hotovo.
Odpovedať
@poliacik321 Ahoj To som rozmýšlal aj ja tak. Ale čo potom dvere? Ako si do doriešil? Objednal si si aj tie atypy?
Odpovedať
aj my sme kupovali dvere v sapeli a nakoľko to rozmerovo je atyp tak tam bol príplatok tuším 10% k zárubni aj k dverám. Ono to závidí od výšky a majú aj na stránke tuším rozpísané príplatky za atypy.
Odpovedať
Profilova fotka
@andiablo v sapeli vyrobili zárubne aj dvere na mieru.
Odpovedať
v merkury markete ake len chces, nakolko tento rozmer ako uz pisali robia poliaci, objednas a dodanie 4-6 tyzdnov, mame rovnaky problem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, poľská norma - výška stavebného otvoru: 207 - 208 cm. Tak buď si dať urobiť dvere na mieru - atyp, alebo skúsiť objednať dvere v poľskej norme so širšími obložkami na zárubni (8 cm).
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?