Vostinove posuvne dvere

Spravil som si puzdro koli nestandardnym rozmerom a koli hmotnosti by som chcel zavesit dvere o rozmere 247x125x4cm. Ako velmi dobra alternativa mi prisla vostina. Problem nastal ked som sa zacal po okoli pytat, kto mi dokaze spravit foliovanu vostinu v mojich rozmeroch. Da sa objednat surova doska z ktorej by to slo urobit, ale nechcem na to lepit tapetu, vyzeralo by to ako u ciganov :-D Nepoznate niekoho kto by dokazal na zapadnom slovensku take vostinove dvere s drevenym ramom vyrobyt ?
Odpovedať
Profilova fotka
Vostinovu dosku si daj odyhovat niekomu kto ma lis a zosivacku. Napriklad IV Trend Ba. Popripade pouzi latovku je aj v hrubke 36mm na objednavku Popytaj sa v Iv trende alebo v DEMOSe
Odpovedať
@wolodymyr dakujem. Dnes ma napadlo, ze by som kupil surovu vostinu od eggeru a na hulvata ju natmelil ako sdk a po zbruseni napenetroval s nastriekal umyvatelnou farbou :-) V podstate si to dokazem spravit doma, minimalna investicia, ale radsej by som kupil hotovy produkt obaleny v umelej hmote :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba ale tu vostinu ako zahranujes?? Predavaju to s vnutornym ramom aby si mal.kde drazku spravit a kovanie namontovat??
Odpovedať
@wolodymyr nie ten ram by som tam musel dorobiť. Zistujem moznosti, co je uskutocnitelne. Nsjprv dom chcel z 10mm mdf spravit sendvic vsetko koli hmotnosti, ale stolarovi sa to nepodarilo, tak hladam nizkohmotnostne alternativy.
Odpovedať
Profilova fotka
@rkorba ked tak sa to robi ze nafoliujes alebo nadyhujes najprv sololit ci iny material s presahom cm na kazdu stranu a ten potom nalepis na ram orezes ofrezujes. Das ohranovat a mas hotovo. Na tvojom mieste by som to riesil tou latovkou ta je uz nadyhovana len musis kupit dve kvoli rozmer a zlepit ich orezat ohranovat a nalakovat. Skus oslovit CAD WORK DOORS ci ti bezfalcove dvere nevyrobia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?