poradte ake dvere

7. mar 2021110

Prerabame si dom. Poradte ake dvere k tejto plavajucej. Okna mame biele, sedacku sedo bielu, kuchynu sedokremova, nabytok vacsinou bielo sedy /vo forme vintage/

• @cherry1981  my sme mali rovnaky problém, máme podobnú dlažbu.. Rozhodli sme sa pre dub zimný.. Budúci týždeň nám budú dvere montovať. Hádam to bude ok, keď sme si prirovnavali dlažbu k dverám, pasovalo nam to

• Bud ist do bielej alebo do takehoto dreva ako je podlaha, mam kamarata, co maju taketo dvere, mohol by som zistit odtien co je to zac, ale aj tak najlepsie je podla mna vidiet nazivo a prirovnat si 😉

• Ja by som šla do bielej farby

• Sponzor fóra
  • Dakujem idem do bielej uz vcera som chcela ze biele ale nebola som si ista, rovnake dvere ako je dlazba nechcem tak pojdeme do bielej

• Máme bílé a neměnila bych 😉

• @cherry1981  bielymi clovek nic nepokazi. Ak si si neni ista odtienom drevodekoru, tak fakt radsej biele.

• @cherry1981  dala by som biele. aj do buducna nebudes musiet menit, ked nahodou nabytok alebo podlahu zmenis.

• @cherry1981  ak máte štýl vintage, tak by som išla do tých bielych. to mi príde, že bude lepšie ako nejaké sivé dvere.

• @jakubcinova  prosim vas dali sme si nacenit dvere farba dub zimny. Mate foto dveri ako to vyzera uz v interieri? Dakujem pekne

• @patrik194  poslala som Vám do správy

• @jakubcinova  mohla by som Vás poprosiť aj ja o foto dveri v interieri? Dakujem pekne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov