Ktoru farbu interi. dveri

Dobry vecer, poradte mi prosim, ktoru farbu interier. dveri. Zasielam foto dlazby, a material kuchyne diamantovo seda, orech pacifik a imitacia mramoru. Doplnky a svetla čierne. Rozhodujem sa medzi dub jarny a dub europsky. Dakujeeem.
Odpovedať
Nad bielymi ste neuvažovali?
Odpovedať
Biela premium od egger + cierne kovania 🙂
Odpovedať
Ja by som dala tie druhe
Odpovedať
Tú fotku druhých dverí (dub európsky) to máš z Merkury Marketu, nie? A videla si ich aj naživo? 😉 Lebo ja som po nich tiež na internete poškuľovala, ale keď som ich bola pozrieť na predajni, bola som sklamaná. Vôbec nemajú takú peknú medovo zlatú farbu ako na fotke.
Odpovedať
@morciak vidrla som oriamo na predajni ale nie z merkury, to su invado co budeme mat..
Odpovedať
@zuzcek1988 ten europsky?
Odpovedať
@raphael42 biele velmi nie, bojim sa ze budu vsade spinave, mam doma biele skrine a clstale su dochytane
Odpovedať
@morciak skor sa bojim, ze budu tahat tak do žlta , ten dub europsky
Odpovedať
@zanettle ano ten európsky. A k bielym dverám, ja ich mam 6 rokov a pohoda, tiež som sa obávala ze s budú moc spinit, zvlášť pri deťoch ale nieje to tak
Odpovedať
@zuzcek1988 dakujem 🙂 ja to usudzujem len kvoli bielej hladkej skrine co mam doma ze je stale dochytana, ale pri dverach je to mozno aj ine, ked maju v sebe aj strukturu
Odpovedať
Tiež mám biele dvere a žiadny problém.
Odpovedať
ked nie biele, tak potom z tychto dvoch by som tie tmavsie vybrala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
asi ani do jednych by som nesla a volila by som skor biele. su rozne povrchove upravy, takze zazltnutia sa bat nemusis. no hodili by sa mi tam asi najviac
Odpovedať
@zanettle dvere sa hlavne chytajú za kľučky, niekedy je kolo nich účtované, ale nie veľa. Každopádne za mňa tá údržba bielych dverí vôbec nieje strašná
Odpovedať
Profilova fotka
@zanettle bojis sa podla mna zbytocne, my sme dali biele aj ked teda som najskor moc nechcel, ale teda je to fajn. Nie su spinave, ani dochytane, raz za tyzden sa utru na vlhko handrou a vybavene, nic nejako speci a teda aj zvacsuju este priestor a je to take ze sa lahko kombinuju s cimkolvek.
Odpovedať
Tie bledé nie, keď tak tak tie druhé, nech to drevo je cca rovnaké ako na linke, nech to tak ladí v jednom tóne. Alebo poprípade aj sivé, aj to som už videl a zle to nevyzeralo, len záleží jak máš všetko v pláne aj zariadiť aby to nebolo potom tmavé
Odpovedať
Profilova fotka
Da sa ti pridat foto kuchyne? Lepsie by sa potom rozhodovalo nez len takto.
Odpovedať
Mne tam ani jedny nepasujú a skôr by som bol už za spomínané biele. Ťažko sa takto dopasuváva, ak je viacero dekorov a bielou fakt nie je čo pokaziť
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?