Dvojité posuvné dvere na mieru

Ahojte Neviete mi poradiť kde by som kupil alebo objednal dvojité posuvné dvere od seba sa odtahujuce na mieru? Potrebujem prekryť otvor 75cm a žiaľ do strany jednej ani druhej za odsunúť nedajú. Ide o satnik a chcem aby to troska vyzeralo Nie je nejaká firma s atypickým rozmerom alebo niekto robí na mieru tak aby ma to nezrujnovalo? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@truly a co tak oslovit nejakeho stolara, aby ti posuvne dvere na mieru vyrobil?
Odpovedať
Potrebujem dvere zo skla s nejakým jemným dizajnom. To som zabudol napísať
Odpovedať
@truly Toľko problémov, čo ty máš na stavbe ... niekedy mám pocit, že ani projekt nemáš, že riešiš všetko za chodu. Tak úzke dvojité posuvné púzdro na trhu nie je. Jedine nechať spraviť posuvné dvere na stenu. Alebo si tam urob záves z céčok - starší budú pamätať... 😉
Odpovedať
@truly treba oslovit stolara, ten ti to pride zmerat a spravi ti to na mieru a myslim ze by to malo stat menej ako nejaka firmy co by musela dat vyrobit atypicky rozmer
Odpovedať
@chrobak7 ale kde púzdro. Posuvné dvere. Povodne tam mame iba obkozkovu zárubnu. Lenže časom vznikla potreba to optický oddeliť tonje všetko. To ze riesim všetko je jedna vec. Osobne poznám ľudí čo sa tvária že tie "problémi" ako to nazývas nemajú a všetko je top a realita je inde. Prídem, spýtam sa, niekto poradí, zoberiem si z toho to podstatné a riešim. Určite tu nie som posledný krát hhhh, ale veľa mi už toho netreba no 🙂 Projekt s tým nemá absolútne nič. Nerozpisal som poriadne popis...
Odpovedať
@truly Však ja nie v zlom, len teba tu vidno často riešiť nejaké veci. Ale veď na to sme tu. AK to má byť teda zo skla, tak sa obráť na firmu JAP. Oni majú koľajnicový systém na stenu: https://www.jap.sk/posuvy-na-stenu/ty... a k tomu si objednáš sklenené dvere na mieru: https://www.jap.sk/posuvne-dvere/7068... Len to asi nebude lacné, keďže ide o malý rozmer, kde aj tak treba všetky súčiastky.
Odpovedať
@truly niekedy ti aj stolari vedia spravit zo skla, treba sa len poinformovat. Alebo potom sa obratit priamo na firmy, ktory robia sklenene dvere, len tam uz tie cifry su o mnoho vyssie.
Odpovedať
@chrobak7 ved o to ide. Ja už som si to robil sam v byte to nebol problém aj koľajníca aj dvere. Robil som si aj drevené aj sklenené len tým ze to je atyp tak asi aj cena bude taka... Preto píšem ci to niekto neriešil, niekedy trafis lacnejšiu variantu. Co behám po nete tak všetko na objednávku atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Nechcem vidiet to ked sa tie dve kridla drbnu o seba co bude 🙄
Odpovedať
@wolodymyr o brzde (doraze) na kolajnicu si uz pocul?
Odpovedať
Hore majú brzdu, o seba sa neplasnu isto
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 rovnako ako o fuge medzi dverami
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wolodymyr hev, vsetky interierove dvere su strasne tesne, 2 mm fuga medzi dverami je zasadny problem
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 vyhrala si ...o to islo predsa.🤣🤣🤣
Odpovedať
@wolodymyr o 2 mm :-D :-D :-D Ale aj to sa pocita ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?