Cena interierovych dveri /atyp vyska 2150/

Ahojte, snazim sa googlit ale nikde som nenasiel ziadny konfigurator na cenovu ponuku dveri. Mame vysoke dverne otvory (2150), takze vsetko treba na zakazku. Dostali sme cenovu ponuku na 4 dveri cca 1000€/dvere+zarubna+klucka, v priemere to vychadza 500€ dvere/500€ zarubna, bezfalcove, striekane. Tie dvere by som este pochopil, ale ta zarubna sa mi zda prehnana a nechapem tomu, rad by som si to s niecim porovnal, nerobili ste niekto niekedy teraz podobne dvere ako sa hybu ceny? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@victorius a preco by trebalo? Bezni vyrobcovia robia rozmer 197 a 210 ako standart bez priplatku, druhy je polska norma. Pred 2ma rokmi presne tieto dvere stali 380euro vratane zarubne (bez montaze a dopravy), dnesny cennik solodooru prikladam. Ak chces nieco ine, treba si vyklikat....alebo navstivit dverne studio.
Odpovedať
cca 10rokov som riesil nieco podobne, skoncil som u Sapeli. Vtedy bol rozdiel voci standardnemu rozmeru cca 20% ak si dobre pamatam https://www.sapeli.cz/sk/atypicke-dvere
Odpovedať
@victorius rovnako máme v dome všetky interiérové dvere 2150. Jafholz Špacince. Dvere Eurowood Lada. Farba CPL Lava. Nič netreba na zákazku.
Odpovedať
@mgx dik pomohol si mi velmi, super konfigurator, dal som si takmer identicku zostavu a ako tie nase na zakazku ale nestriekane, len biela premium a vyslo mi na solodoore 4464€, takze tie moje na na presny otvor a striekane za 4tis su stale dobra cena.
Odpovedať
Profilova fotka
@victorius neviem co si naklikal, ale dat 1000e za interierove dvere mierne mimo 🙂.300e som daval dakedy za bezfalc z masivu, nie za vostinovy papundekel 🙂
Odpovedať
Ano, je to hrozne 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@victorius daj si nacenit dvere atwin, pripadne polskych vyrobcov v studiu. Pri odbere 4ks vies dostat aj zlavu z MOC PS: zarubnu UNICO vies dat len k dveram UNICO,mas to v cenniku napisane. Na rozmer stav.otvoru 215cm ti to presne sedi.
Odpovedať
@victorius ja som presne rovnaky rozmer dveri riesil koncom minuleho roka. Kontaktoval som vela predajcov (Atvyn, Sapeli, rozny polsky) a najlepsie vyslo jednoznacne v Sapeli.
Odpovedať
aj nam vysli najlepsie dvere od sapeli
Odpovedať
Striekané sú asi najdrahšia varianta. A pri porovnávaní treba pozerať aj na výplň dverí. Niekedy z masívu vychádzajú výhodnejšie dokonca.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?