Biele lesklé bezfalcové dvere - od akej firmy?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň Chcel by som sa informovať máte niekto biele lesklé interiérové dvere ? Ak áno od akej firmy ? Ako ste s nimi spokojný ? Niesu moc náročné na údržbu ? Poprípade nemáte reálne fotky ?🙂
Odpovedať
@brnkinka to ano, ono aj kvoli tomu, ze to bude prechod do garaze, tak sa mi tam v podstate neziada uz nejak ta vypln. aby aj nebolo cez to vidno, lebo naco z domu pozerat do garaze, ziaden vabny pohlad veru.
Odpovedať
@ivetik78 to by som ani nevymýšľal s nejakými dverami, že výplne a takéto srandičky. Keď hovoríš, že to majú byť takéto prechodové dvere, tak to by som sa zameral na to, aby tesnili a aby boli protipožiarne, lebo tak nevieš, čo sa môže udiať a hlavne protidymové. Neviem, či je to jedna a tá istá ochrana, alebo dve rôzne. Ale však to predajca upresní.
Odpovedať
@brubos to bude asi najrozumnejsie veru a to, ze by boli protidymove, tak to je asi taka hlavna poziadavka, co by mali splnat. ale tak si myslim, ze ked si niekto dava robit taketo dvere, vsak isto nie sme prvy, co ich bude objednavat, tak ze ich robia take lepsie ako len klasicke interierove dvere.
Odpovedať
@ivetik78 pozerala som teraz nedávno Sapeli, čo sme od nich kupovali dvere, ani neviem, prečo mi to napadlo ísť si popozerať, čo majú nové na webe. Ale to chcem povedať, že som tam natrafila na to, že majú aj akciu na nejaké druhy dverí. Neviem, čo by si presne chcela kupovať, ale však skús pozrieť, či sa to nebude aj teba nejak týkať.
Odpovedať
@misutka12 ale vážne? Trošku ich poznám, tak ma to zaujalo, že akurát majú aj nejakú akciu. Síce dvere nové zatiaľ nepotrebujeme, tieto čo máme, sú pekné a kvalitné, ale tak pozrieť si ísť môžem, no nie? 😛
Odpovedať
@ivetik78 podarilo sa vám už niečo objednať? Boli ste aj niekde pozerať tie dvere, čo si zháňala? Pozerám, že aj nejaké odporúčanie tu padlo, tak reku možno tam, ak ste zašli...
Odpovedať
@brubos ano, uz veru konecne ano, vsak tolko sme o tom hovorila aj doma, aj tuto co som pisala, ze uz mi to aj take bolo, ze len o tom hovorim a nepohli sme sa nikam. tak ale uz chvalabohu mame dvere objednane, to najdolezitejsie mame za sebou. teraz uz len pockat, kym budu hotove, to uz ovplyvnit nejak nevieme.
Odpovedať
@ivetik78 veď jasné, to už len počkať, pokiaľ sa vám ozvú. Však ale dostali ste nejaký predbežný termín, že kedy by mali byť hotové, nie? Dodanie koľko teraz tak trvá? Lebo to v dnešnej dobe je pomaly ťažko sa niečoho držať, sa to všetko mení.
Odpovedať
@struknica veď samozrejme, keď už nič iné, tak aspoň pozerať môžeme 🙂 Ale tak píšeš, že zatiaľ nepotrebujete, tak možno keď natrafíš na nejaké, čo sa budú páčiť a budú aj za dobrú cenu, tak ich odrazu budete potrebovať 😄
Odpovedať
@brubos az teraz pozeram, ze som nejak dlho neodpisovala, neviem, ci som prehliadla, ze si mi pisal alebo kde nastala chyba. co sa tyka toho dodania, tak to nam hovorili, ze to zalezi aj od toho, ze ake dvere si kupujes. ak su to nejake klasicke, tak to je cca mesiac. ak su nejake atypicke, tak dlhsie, to sa presne upresni podla toho, ake dvere a kolko ich kupujes. takze zase tak jednoznacne sa to povedat asi neda.
Odpovedať
@misutka12 aaale to zase nie, pokiaľ to, čo máme nám dobre slúži, tak ja nemám nejak potrebu kupovať len preto, aby som ukázala, že mám. Podľa mňa sme dvere dobre kúpili teraz naposledy a spolieham na to, že dlho vydržia 🙂
Odpovedať
@ivetik78 to je pohoda, z toho si nerob vrásky. Však odpíšeš, keď odpíšeš. Tak hej, to je jasné, že zas nie každá objednávka bude trvať rovnako dlho, kým sa vybaví. Ale tak nejaké orientačné údaje musia byť si myslím, preto som sa opýtal.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?