Aký odtieň zvolit

Dobrý deň, zaraďujeme novostavbu a momentálne ideme vyberať dvere, osobne mam predstavu o bielych avšak možno aj iné možnosti sú v kombinácii s dlažbou ktorú mamev dome vhodné je odtieň hnedej https://www.kachlickovo.sk/dlazba-int... A spotrebiče v dome budú čierne a linka svetlá vanilka, priestor je otvorený teda prepojenie kuchyňa s obývačkou a chodbou. Teda dvere budú určené na izby a malé miestnosti. Steny sú biele a teda s bielymi dverami by to pôsobilo ešte priestrannejšie no napadlo ma ci predsa nedať dvere v odtieni danej dlažby. Prosím o názory, rady, za všetky vďaka.
Odpovedať
@storm2015 Dobrý deň, ja by som tiež vybrala biele dvere, ak na nich nechcete upozorňovať. Myslím, že iné zariadenie v dome si zaslúži viac pozornosti, alebo obrazy, hodiny, komody, vázy, kvety...Výrazné dvere do toho, to by už bolo podľa mna veľa. Za mňa sú biele dvere super voľba.
Odpovedať
Biele dvere sa hodiť budú.... viac vyniknú k dlažbe a ja by som dala aj biele lišty.... ale ak linka bude vanilka ako píšete, steny biele bez obkladov a podobne.... a napríklad gauč stoličky a stôl tiež neutrálne, tak by som možno dala aj dvere v odtieni ako dlažba....
Odpovedať
my máme síce plavajucu, ale tiez podobný odtieň, biele lišty, linku biela + dub a dub aj pracovná doska.... a dvere dáme tiež čo najbližšie k podlahe...
Odpovedať
@storm2015 na toto neexistuje jednoznačná odpoveď je to výlučne o osobných preferenciách. My máme dvere odtieňovo čo najbližšie k podlahe nechcel som biele aby sa na stene "nestrácali" niekto zasa na dvere nechce upozorňovať chce aby splynuli s priestorom a radšej ich doladí k stene.
Odpovedať
tak tak, zalezi od toho, aku mate vy doma predstavu. tu si vypocujes vela nazorv a odlisnych. za seba ti poviem, ze by som volila dvere take ako je vyssie spomenute, biele, aby sa nejak stratili na stene a tym padom je aj priestor opticky vacsi.
Odpovedať
Profilova fotka
pre mňa sú biele dvere taká istota alebo akoby som to mala povedať, tým nepokazíš vôbec nič, práve naopak, bude priestor ešte vzdušnejší, nebudú tie dvere kričať, bude to fajn 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?