Aké biele interiérové dvere vybrať?

Zobraz úvodný príspevok
Prosim poradte mi. Chcem biele interierove dvere, ale neviem z akeho materialu by mali byt aby co to vydrzali a aby na spojoch nebolo vidiet zajdete miesta. Ako je to s bielymi natieranymi dverami. Neobchytaju sa velmi? Poradte....
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
@spanielka21 možem vediet odkial su ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@olise69 prosim vas nemohli by ste prihodit foto dveri ATVYN a ako ste po dlhsom case s nimi spokojna? dakujem veeeelmi pekne:-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Podelím sa s mojou skúsenosťou. Rozhodli sme sa pre biele dvere Sapeli, elegant komfort 60, CPL laminát, biela perla. Jedny dvere prišli prasknuté smerom od sklenenej výplne a na všetkých dverách, na rámoch okolo skla sú ďobky, na každom ráme 10 takýchto ďobiek. Sú od nastreľovacích klinčekov, ktorými upevňujú rám. Vzniknuté dierky zavoskujú, ale veľa z nich je viditeľných, najmä keď ide o biele dvere- viď foto. Reklamovali sme to, avšak reklamácia bola zamietnutá s tým, že to je bežný technologický postup. Ja to za bežný postup nepokladám, keďže mám skúsenosti z predchádzajúceho bytu s úplne rovnakým typom dverí od PortaDoors - tu žiadne ďobky na rámoch neboli. Ak by som sa mohla znova rozhodnúť, idem opäť do PortaDoors, aj keď tam sa na zárubni začal odlepovať laminát, ale to sa dalo prilepiť. Prasklinu tiež neuznali, odvolali sa na dopravu (aj keď ja si myslím, že k tomu došlo pri osadení skla do dverí, keďže prasklina začína pri ráme). Tu som bola milo prekvapená predajcom (Modos), ktorý na vlastné náklady objednal nové dvere. Snáď naša skúsenosť niekomu pomôže pri rozhodovaní.
Odpovedať
@inula01 tiez mi to ako bezny technologicky postup nepride.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@marlene ahoj, kde ste tie dvere zohnali? ja ich zhanam a nikde nic
Odpovedať
Profilova fotka
@ellce rakuska firma DANA . ale mame ich uz asi 17 rokov. v rakusku maju podobne v lagerhause.urcite budu aj na svk.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Náhodou sa tu niekto nenájde kto má skúsenosti so značkou Dextura?
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?