Nákup za najlepsie ceny

dobry den, uvazujem nad rekonstrukciom a chcel by som rovno inteligentne vypinace, zaluzia,ziarovky a podobnne.. prosím vas kde nakupujete tieto veci ? na akých stránkach ? ja som nasiel zatial www.homesystem.sk, ale tam mi to pride dosť drahe.. zas na stránke www.smartlow.sk som nasiel tie isté vypínace a o dosť lacnejšie..mate niekto skusenosť ? dakujem pekne za rady
Odpovedať
Lacne neznamena dobre... a na internete nedostanes pridanu hodnotu kamennej predajde... servis, poradenstvo a pripadne lahsie riesenie reklamacie... a hlavne pozor! Nie kazdy eshop ma pravdive info o produktoch... eshopy sa robia pri milion polozkach stylom copy-paste.
Odpovedať
@tommy84 servis a poradenstvo od baby ktorá nemá ani šajnu čo predáva? kamenné malé obchody sú prežitok ostanú len na potraviny čo kupuješ denne niekde v obci, cez internet nakupujem vždy len známe veci a presný typ, ten výrobok je všade rovnaký len nie za rovnakú cenu, predaj cez e-shop je lacný lebo predáva vo veľkom , to je to isté ako v Merkure kúpiš tam všetko ale výhodne len vo veľkom množstve
Odpovedať
@roman_hirko ak ti to teda pomoze ja som objednaval z tej stránky a ziaden problem nebol, prišlo mi to do cca 5 dní. a myslim si, že je uplne jedno z akej stránky objednas, kvalita je rovnaka, mám vyskúšané viacero 😉 - akurát ide o ceny.
Odpovedať
@bombi_09 dik. včera som objednal z tej stranky, tak uvidim..dam veidet
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jankaterova v debate o vypinacoch tie záclony vyzneju ako výkrik do tmy🤕
Odpovedať
@jankaterova ja som z goldea objednavala zavesy a usili mi ich o 18cm dlhsie, dalej plachtu, ktora mala byt bavlnena, no nespal by na nej ani pes. Takze ja hodnotim negativne a narozdiel od tvojej reklamy mi tu moj prispevok pravdepodobne ostane 😉
Odpovedať
@roman_hirko tak čo ? akoste spokojní ? snad som poradil dobre 😬
Odpovedať
@bombi_09 samozrejme !!!!! veľká spokojnosť.prišli, už sú aj namontovaé objednaval som biele https://smartlow.sk/produkt/wifi-nast... ale mohol som aj čierne.. teraz sa mi páčia viac tie 🤔 , ale to nič doobjednám
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?