Firmy na návrh inteligentnej elektroinštalácie

Zdravím hľadám šikovnu firmu na návrh inteligentnej elektroinštalácie v Novej Dedinke okres Senec. Alebo odporučte niekoho prosím. Najlepšie ak by som si mohol aj niečo sam zrealizovať. Ďakujem za všetky návrhy a odporúčania.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Zaoberáme sa inteligentným systémom INELS.....pracujeme aj v Bratislave a okolí..... Ak potrebujete poradiť kludne volajte
Odpovedať
Profilova fotka
mam v profile nejake ceny pre prehlad.
Odpovedať
@panco951 zavolajte mi , Ondrej Kováč, skúsim vám napísať na mail. Som senec.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@panco951 čo ste si nakoniec vybral? ďakujem
Odpovedať
@erik8989 zdravím nakoniec padlo rozhodnutie na Niko
Odpovedať
Všetky systémy postavené na centrálnej jednotky majú jedno spoločné. V prípade výpadku centrálnej jednotky ste bez svetla, kúrenia, napätia v niektorých zásuvkách atď. A ďaľšia dôležitá vec je to že ste viazaní jedným výrobcom. Oveľa bezpečnejšie riešenie je decentralizovaný otvorený a 30 rokov overený systém KNX. Pri výpadku jedného prístroja všetko ostatné funguje. Vyše 500 výrobcov a 8000 produktov. Bohužiaľ je len veľmi málo elektrikárov ktorí sú schopní sa naučiť programovať tento systém pretože je to omnoho komplikovanejšie a vyžaduje znalosť minimálne anglického a nemeckého jazyka. Ďalšia vec je software, keďže plná licencia stojí 1200€ a plus cena školení. Dovtedy sa budú na Slovensku montovať systémy založené na jednom mini Pc s linuxom atď. A takisto rôzne hobby fibaro, a ostatné wi-fi, zig-bee a ostatné RF srandy. Nezabúdajte na to že elektroinštalácia by vám mala vydržať minimálne 15-20 rokov s možnosťou postupného upgradu bez ďalšieho sekania. Programujem a aj montujem inteligentnú elektroinštaláciu už viac rokov , ale väčšinou v Nemecku, kde je tento systém u 90% novostavieb a aj rekonštrukcií domov, bytov ako i komerčných priestorov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?