Zvarac na drobnost + neskor mozno na konstrukciu pod akvarium

Zdravim, je tu nejaky zvarac, ktory by mi vedel zvarit tuto drobnost? -> privarit maticu a podlozku ku kladke, tak aby to bolo jedno "teleso" ktore uz len potom naskrutkujem na zavitovu tyc (ten kusok zavitovky na foto je len odrezok aby bolo jasne o co mi ide a prip. pomoze mozno aj pri zvarani). Viem to samozrejme doniest na miesto, idealne niekto z BA casti Petrzalka, Ruzinov, Poddunajske biskupice, resp. dedinky pod PB - Malinovo, Stvrtok na ostrove, Miloslavov, Kvetoslavov, ... Okrem toho budeme neskor mozno potrebovat pozvarat kovovu nosnu konstrukciu pod akvarium. To je zatial len vizia, detaily este premyslene nemame.
Odpovedať
Chod do najbližšej firmy kde zvaraju, daj im 5€ a za 5min si vonku aj so zavarenou maticou. Stačí to bodnut z dvoch strán. Aksi z KE dôjdi, zavarim ti to grátis.
Odpovedať
Aha,BA, tak nič.
Odpovedať
@wishmaster V Biskupiciach na Kovovej 2 je zámočník a klampiar, možno bude aj zvárať. Raz som potreboval postrihať hliníkový plech a poohýbať ho - tak som tam zazvonil, či by to neurobil (vôbec som ho nepoznal). Za pár dní to bolo hotové. Ak má zváračku - čo by asi mal mať - tak neverím, že ti to neurobí. Inak .. na Kovovej ulici je firma Kovovýroba ... 😉 😄
Odpovedať
@paul2 - hej, bohuzial BA, ale zhodou okolnosti mozno budem v kratkej dobe v KE, tak ak nikoho nezozeniem, ozvem sa 🙂 @chrobak7 - dakujem za tip, skusim
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?