Zavesove kolajnice

Ahojte Potrebovala by som zavesove kolajnice, pripadne garnizu, ktore by sa dali upevnit na bocne steny, teda nie na stenu kde je okno ani na strop. Neviete mi poradit kde by som nieco take nasla, ak to vobec existuje? Google som skusala a nic mi nenaslo, mozno sa len neviem spravne spytat. Dakujem za rady.
Odpovedať
Profilova fotka
myslíte niečo také ako tyč na záves do kúpelne?.Že sa to upevňuje do boku steny?Tak hľadajte v googli teleskopickú garnížu
Odpovedať
...a to dake cosi aj existuje????ked je muestnost 4 metre siroka,to aky prevys tam bude???ked to bude len na stranach uchytene?
Odpovedať
@laurar1 lanko z IKEA, ma 5m
Odpovedať
Potrebujem tam zavesit zavesy s 700-900g/m, to mi asi lanko neudrzi. Budem to asi musiet vymysliet inak.
Odpovedať
Tak aké dlhé to má byť? Ja som videla upevnenie na la ( klasické hnedé, upevnené na niwcom drevenom... ).. Samozrejme oceľové lanká existujú a udržia aj teba, nie len záclony, čiže aj iné kovové udržia záves...
Odpovedať
lanko urcite nie, vyzera to hnusne, lebo aj ked ho napnes kolko to da, tak pri dlzke lanka vacsej ako 2 metre sa prevesia, ked na tom visi este aj tazsi zaves, tak uplne katastrofalne
Odpovedať
Profilova fotka
Lanko nie. My ho máme (z Ikea) v zimnej záhrade na dvoch presklených stenách. Máme na každom 4 ks závesy z obyčajných bielych posteľných plachiet - tenké (z Jysku za 3,5 €/kus). Tie sú ale ľahké a tak lanko prevísa len minimálne. Ale ťažšie závesy by to určite neunieslo bez výrazného previsu. A to nehovoriac o tom, že do izby by som to nedala.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?