Zariadenie predsiene s rozlohou 4,6m2

2. mar 2021150

Pozdravujem, zariadujeme predsieň ktorá má rozlohu 4,6 m2,(viď foto).
Len jedna strana je celá voľná ktorú môžeme použiť na vesiakovo_skrinovu časť, je to stena na pravej strane a moja predstava je dať do polovice sedaciu ocalunenu lavicu v ktorej budú zo spodnej časti úložné boxy nad ňou priestor na zavesenie a ďalšia časť by bola nie veľká skriňa skriňa po strop, avšak nie som rozhodnutá aké dvere na skriňu či otváracie alebo posuvné.Dakujem za rady prípadne obrazky

• @storm2015  teraz co tak pozeram, tak dost idu aj otvaracie dvere. No v tomto sa viac menej musite rozhodnut sami, je to viac menej dizajnove rozhodnutie.

• Porozmyslala by som nad tym dat na celu pravu stranu skrinu a vlavo hore do rohu kresielko

Pri styroch ludi, sa veci nazbieraju.

• @storm2015  osobne som zastancom otvaravych dveri, lebo tie vzdy a kazdy zavrie! no posuvne, tie vela krat byvaju otvorene alebo pootvorene. v dome teraz nemam ziadne posuvne dvere!

• Sponzor fóra
  • ....no prwsnw toto rieşime aj my momentalne,tak sa s vami ,,zveziem"!
    Mame 2,1x2,25m,a je to žalostne málo.
    Na vyber je pomerne málo predsieñových programov do šírky 2,20m.
    Budeme to riešit asi v tomto smere,na kreslo tam bude veľmi málo miesta

• som zastancom zasuvacich dveri, je to praktickejsie, ked je viac ludi na chodbe a chce vybrat bundy alebo nieco, su prakticjkesie tie zasuvacie ako otvaracie

• @kopin  Ahoj, fajn, tak sa zvezieme spolu a teda ...v našom prípade máme jednu stenu, tam by som v rámci využitia čo najviac priestoru dala ako som písala dala do polovice sedenie s boxami, odd sedením na mieru urobenú možno hotovo zakupenom...(o čom pochybujem) urobenú skriňu na mieru až po strop s tým že by mala posuvné dvere (zvažujem) a vrchnú časť samostatne otvárací, bude až po strop.Zrkadlo bude oproti na dverách po celych dverách ktoré budú posuvné do inej miestnosti...Nabytok hotový by som tam nedavala.Druha vec/otázka ! je v akej farbe_dekore to bude, podlaha bude keramická dlažba odtieň hnedá, teda asi niečo svetlé možno biela káva prípadne. Iné nie čisto biele.Zatial mám takúto ideí....

• Ahoj. My mame takto. Sice je sirka 3 metre ale vlavo mame skrinku len kvoli rozvádzaču.a presne. Otvarave dvere zatvaraju všetci, oproti mame suchacie a veru manzel to velakrat necha otvorene.

• @en_em  aký je to dekor prosím?

• Foto z ms, uz nepamatam cia.

• Ja som mala uz tri rozne predsiene. Dve s doskou na vesanie. Teraz mam len skrinu, kde sa kazdy kus musi zavesit do nej a tak je vo vstupe vzdy poriadok. Nemusia sa prehrabavat kabaty na vesiakoch, ako predtym. Dvere lepsie otvarave.

• @aandrea99  biely lesk akryl a dub Halifax prirodny

• @en_em  ďakujem 🙂

• velmi pekne to vyzera a z vlastnej skusenosti viem, ze v predsieni nie je nikdy dost ulozneho priestoru,´vela krat je sikovny stolar, ktory to ma v oku proste na nezaplatenie

• @storm2015  preco si nestiahnes aplikaciu a nespravis si vizualizaciu ako to bude vyzerat? Budes mat lepsiu predstavu a mozes sama vidiet ci ti to bude vyhovovat alebo nie

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Vstavané skrine
    Partizánske
    Výroba,montáž vstavaných skríň montáž p. podláh.Kvalita a spokojnosť našich klientov je našim heslom.Stačí nás kontaktovať osobný prístup zaručený
    . Vstavané skrine , šatníky, kuchyne, kancelárie, predajne a nábytok na mieru.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov