Záhradný nábytok z dreva. Ako vyberať?

Profilova fotka
potrebovala by som poradit - ak mate niekto skusenost... chceli by sme kupit zahradny nabyok - z dreva... co sme pozerali - nehorazne ceny... ako vyberat - co je prvotny artikel na vyber - drevo - kvalita... ak mate nejake info a typ v prijatelnejsej cene - budem rada... momentalne zhaname skladacie kresla-lehatka... dakujem.
Odpovedať
cerler co je podla teba nehorazna cena za nabytok. mne sa zas zdaju ze su lacne. mozno budem inak rozpravat az ho budeme potrebovat ale podla mna co sme pozerali nebolo to dako extra vela.
Odpovedať
Profilova fotka
napr. cna za lehatko 7000... a potrebujeme min. dve... nezda sa mi to najlacnejsi spas... ale skor som chcela v prvom rade radu podla coho vyberat... drevo - material... a mozno od toho odvyjajuca sa cena...
Odpovedať
Profilova fotka
urcite co najtvrdsie drevo: teak (draheeee), dub, agat, orech... najma ak to nebude stat pod strechou ;-)
Odpovedať
podla toho co som teda videla a co by sa mne osobne pacilo vychadzal komplet za 35 tisic. stol 4 polohovatelne stolicky. + potahy. to sa mi zda byt v pohode. ale ak budem raz zariadovat dom tak budeme tlacit peniaze tam a zahradny nabytok asi pocka :-D
Odpovedať
cerler...ak ti to toto leto neponahla, pockaj na letne vypredaje. urcite pojdu s cenami dolu. len vyber sa zuzi.
Odpovedať
Profilova fotka
ono by bolo dobre uz aj teraz - ked robime na dome, dobre by bolo relaxnut v nejakom kresle pod stromom v tieni... nechcem kupovat teraz nejake provizorium a potom opat to co sa mi hodi... inak to lehatko bolo po zlacneni za 7000... takze neviem, ci by sli po lete este s cenou dolu... a ci vobec este tent osortiment po lete ostane :-) ale pozerali sme s priatelom na jeden vyber v anglicku - mozno cez kamosa kupime tam a za dobru cenu :-)
Odpovedať
Baby teraz majú napr. v Ascu drevené lehátko za 5000,- (podľa mňa vyzerá celkom dobre) a v Metre stoličky polohovateľné aj s poťahmi 1ks - 1400,- (vyskúšala som - tiež ok).. tak to je fakt dosť dobrá cena...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v tom anglicku nasla - 2 lehatka - polohovatelne - drevene (z tvrdeho dreva) - za 4180,- Skk... to je super cena... len sa mi ich nechceli odtial vlacit domov... a teraz trocha aj banujem... uz sme mohli lezat :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?