Výber dekoru

Ahojte, vedel by mi prosím niekto pomôcť pri výbere dekoru nabytku (kuchyna, stoliky, dvere, skrine, ...) Chceme mat vsetko zladene do jedneho dreva len neviem aké vybrať aby sa hodilo k podlahe. Podlahu máme dub georgetown v lavo a v pravo su 3 dekory, ktoré sa nám zatial páčia ale niesme si istý ci to bude ladiť. Máme radi skôr teplejšie farby, moc bledé ani moc tmavé určite nechceme... Vie prosím niekto poradit? 🙏
Odpovedať
Mne nehľadí ani jeden dekor. Skor ukážte možno celkovú skirnu ako bude cca vypadať... Nie je dekor, ako dekor. A nie je skriňa akk skriňa....
Odpovedať
Profilova fotka
@dadus_ka keby si mám vybrať z týchto troch drevodekorov, tak jednoznačne to bude ten posledný 😉
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa tiez priklonila k poslednej moznosti a ta sa bude podla mna dobre kombinovat. medove odtiene su fajn a vyzeraju tak teplo
Odpovedať
Nemáte náhodou nejaké tie fotky nábytku a kuchyne, aké sa vám páčia a chceli by ste? Tak by sa podľa mňa omnoho ľahšie dopasovávala podlaha, aby sme nejaký ten nábytok videli
Odpovedať
keby si musim vybrat len tychto tak ten 3. ale ja by som hladal nieco ine
Odpovedať
Profilova fotka
@cippka aj tak ti pocitac skresluje farby. najlepsie je dopasovat tak, ze ked pride stolar so vzorkovniky, tak to treba prirovnat k podlahe a podla toho vybrat spravny drevodekor.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@dadus_ka mne k tej krásnej podlahe nepasuje ani jeden dekor z troch. Keby som nevedela čo s peniazmi, jednoznačne masív.
Odpovedať
Mne sa páči posledný dekor a myslím, že aj k podlahe ide fajn
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?