výber dekoru

14. feb 202180

Ahojte, vedel by mi prosím niekto pomôcť pri výbere dekoru nabytku (kuchyna, stoliky, dvere, skrine, ...) Chceme mat vsetko zladene do jedneho dreva len neviem aké vybrať aby sa hodilo k podlahe. Podlahu máme dub georgetown v lavo a v pravo su 3 dekory, ktoré sa nám zatial páčia ale niesme si istý ci to bude ladiť. Máme radi skôr teplejšie farby, moc bledé ani moc tmavé určite nechceme... Vie prosím niekto poradit? 🙏

• Mne nehľadí ani jeden dekor.
    Skor ukážte možno celkovú skirnu ako bude cca vypadať... Nie je dekor, ako dekor. A nie je skriňa akk skriňa....

• @dadus_ka  keby si mám vybrať z týchto troch drevodekorov, tak jednoznačne to bude ten posledný 😉

• ja by som sa tiez priklonila k poslednej moznosti a ta sa bude podla mna dobre kombinovat. medove odtiene su fajn a vyzeraju tak teplo

• Sponzor fóra
  • Nemáte náhodou nejaké tie fotky nábytku a kuchyne, aké sa vám páčia a chceli by ste? Tak by sa podľa mňa omnoho ľahšie dopasovávala podlaha, aby sme nejaký ten nábytok videli

• keby si musim vybrat len tychto tak ten 3. ale ja by som hladal nieco ine

• @cippka  aj tak ti pocitac skresluje farby. najlepsie je dopasovat tak, ze ked pride stolar so vzorkovniky, tak to treba prirovnat k podlahe a podla toho vybrat spravny drevodekor.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @dadus_ka  mne k tej krásnej podlahe nepasuje ani jeden dekor z troch. Keby som nevedela čo s peniazmi, jednoznačne masív.

• Mne sa páči posledný dekor a myslím, že aj k podlahe ide fajn

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Naša firma ponúka produkty v oblasti interiérového designu. Prioritou našej firmy je kvalita, dodržanie termínov a najmä spokojnosť zákazníkov.
    Výroba kuchýň a nábytku na mieru za dostupné ceny, interiérový dizajn, 3D vizualizácie
    Biano.sk
    Bratislava
    Biano.sk je šikovný vyhľadávač nábytku a dekorácií, ktorý vám pomôže sa zorientovať v ponuke tisícok e-shopov⭐
    Články od našich partnerov
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Na jar bude farebná omietka stáť len 1 €. Začína sa nová akcia HELUZ
    Archív článkov od partnerov