Ste spokojný s práčkou AEG Electrolux Lavamat 1246 L?

Ahojte, má niekto z vás túto práčku? Ste s ňou spokojní? Potrebujem o nej vedieť pár info. Ďakujem :-)
Odpovedať
No, my mame 47330, tiez Lavamatka, ale to je asi jedno, co? Inak ja som s nasou velmi spokojna.
Odpovedať
Ahoj Ivka, neviem, či je to jedno, túto práčku mám cca 1 týždeň, ešte ju neviem celkom používať,no všimla som si, že má časovo dlhé programy, keď nepoužijem program na rýchle pranie, tak celkovo pri bavlne aj na 30,40, 60tke perie dosť dlho, okolo 120 minut, neviem presne. Asi ju ešte neviem celkom používať alebo čo. Pozrela so tú tvoju, tak má podobné programy, ak nie také isté. Ako presne perie tvoja?
Odpovedať
Profilova fotka
theeyla aj ja mam AEG Electrolux Lavamat aj ked trosku ine ale myslim ze tie programy su podobne, na tu bavlnu je to aj do 2 hod, ale ked chces priblizne hodinovy program tak to per ako na syntetiku, aspin ja ked to perem na sytetike 30-40 je to kratsie, tricka perem skoro vzdy na syntetike nakolko ich nemame take spinave ze treba 2 hodiny...ten rychly prokgram mam ja asi pol hodinovy a to je velmi malo, to len zrieedka pouzijem...
Odpovedať
leishmania, na syntetike som prala včera na 40tke, pralo mi 60 minut, len je to len na 1,5 kila prania a to sa nedoperem ]-( Ked chcem prat na bavlna 60 tento program nejde skrátiť s programom na rychle pranie a perie to strasne dlho. Ako periete potom uteraky, postelne, spodnu bielizen atd?
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina praciek (nielen aeg) ma tie programy okolo 120 min. , naposledy som sa s kratsim programom stretla u 40-rocnej tatramatky :-D teda samozrejme okrem rychlych programov ;-) pozri aj http://www.modrastrecha.sk/forum/show...
Odpovedať
Profilova fotka
uteraky perem vzdy na bavlne, do tych sa utieraju ruky, vsetko, to podla mna treba... ja nevazim kolko kg na tu syntetiku dam :D normalne tam dam tricka co treba, nejak som to neriesila...inak perem skoro vsetko na 30tke, kvoli farbam, len blede na 40tke, a uteraky na bavlne na 40-60 raz za cas aj na 90tke
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?