Šatník - samostatná miestnosť (návrh)

Profilova fotka
Ahojte, keďže som tu veľmi dlho nebola a teda som skôr nová ako zbehnutá, tu na modrejstreche 😄, chcem sa spýtať, či je tu nejaká dáma/ pán / slečna / mladý muž, ktorý sa venuje interiérovým návrhom a vedel by mi pomôcť s návrhom a radami ohľadom šatníka (samostatná miestnosť). Možno pomôže - mám rada jednoduchý, čistý, moderný a nadčasový dizajn... Budem rada, ak sa tu niekto nájde a ozve sa. Prípadne, ak viete niekoho odporučiť, pre koho by bolo takéto niečo zaujímavé, budem rada aj za takýto druh správy. ĎAKUJEM , Lenka.
Odpovedať
Profilova fotka
Satnik ke vzdy nadcasovy ved su to iba police zasuvky a vesanie 😉 Treba zmysluplne vyuzit rohy nech nie su slepe miesta a urcit si kde co bude.
Odpovedať
@lentilkadca na satnik nepotrebujes navrhara, tak ako napisal wolodymyr, ten je vzdy nadcasovy. treba mysliet na to, aby si si tam nezabudla dat tyc na vesanie dlhych veci, kratsich, potom nejake tie policky a sufliky.
Odpovedať
Profilova fotka
Navrhar ti nepomoze, ked nevies sama co chces. Vezmi si papier a nakresli ci, co potrebujes, co ocakavas, akych veci mas najviac a podobne, od toho sa odraz 😉
Odpovedať
Mozes si ho navrhnut aj sama napr na stranke Ikea systemom PAX a na zaklade toho bud vyrobit alebo rovno objednat z Ikea. Minimalne ti to da predstavu co a ako usporiadat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?