Poraďte rolety do jedálne

Poradte nejake rolety alebo nieco chcel by som v jedalni nieco dat na okno lebo cez leto dost svieti slnko cez to okno no je tak umiestnene okno ze zacina pri kuchybskej linke a na druhom konci okna je akoze jedalen ,zaves tam neviem dat kedze tam zacina ta kuchynska linka,interierove zaluzie som nechcel davat skor nejaku roletu alebo nieco take nemate niekto nejaky tip co by aj vyzeralo dobre
Odpovedať
@rado220 plisse roletky si uz kukal?
Odpovedať
@zita19 ale 2r dozadu som to uz riesil cez nejaku stranku slovensku z ba som objednaval den a noc rolety konc sa mi to pacilo no katastrofalne uchytenia mali vymyslene ,navrtavalo sa to nad okno a zacvakavalo no ale onicom mali komponenty a vypadavalo to ked si to chcela dat dolu ze zatiahnut,raz ked mi to padlo na parapetu vnutri co mi aj odskrablo trocha tak som im to vratil a povedal svoje a vratili peniaze aj ked za tovar na mieru akoze nevracaju ale nedal som sa vyrabaju,no teraz som sa k tomu vratil ze by som aspon to jedno okno nejak riesil
Odpovedať
@rado220 toto je zaujimave ale ako to drzi na okne netusim https://www.kvalitnetienenie.sk/produ...
Odpovedať
@rado220 vitrazkove alebo kaviarenske zaclonky?
Odpovedať
@zita19 problem je to okno pri kuchynskej linke.skusim to kvalitnetienenie ci by sa nieco hodilo
Odpovedať
Profilova fotka
@rado220 ahoj, no ja byt tebou vyskusam nejake tie vnutorne screenove rolety, tie by ti mohli pomoct alebo plisse rolety. My to mame v dome tiez tak poriesene, brali sme plisse rolety znacky Isotra a sme zatial spokojni. Vyskusaj ked tak aj od nich pozriet, mozno ta nieco zaujme.
Odpovedať
@matka_bob mozes mi poslat foto vasich plisse roliet do IP?... dakujem 😉 🙂 ...
Odpovedať
@matka_bob a Das aj fotku?na inspiraciu ako to vyzera... @wivik daval som si robit ponuku na jedno okno 500e a take ceny ze zameranie okna 85e atd...wtf
Odpovedať
Profilova fotka
Rolety den a noc. Nic nemam vrtane. Visia na hornom rame okna. Mam aj pri jedalenskom okne. Som nesmierne spokojna. Kupili sme v merkury. Su 3 cenove relacie a aj kvalita. Mam tu strednu kvalitu. https://old.modrastrecha.sk/blog/kami... Najlepsie na tom je, ze neboli drahe a tym padom, ak ich chcem zrusit, tak mi nebude luto. Alebo ak sa zaspinia od mastnej pary z kuchyne.
Odpovedať
@kamilka22381 ako to je na okne uchytene?na takych umelych akoze hackoch?
Odpovedať
Profilova fotka
@rado220 ano. A drzi to v pohode. Jedine tie vodiace lanka su upevnene na ramoch okna s obojstrannou paskou a ta sa niekedy uvolni, treba proste vymenit. A pouzivame okno normalne, otvarame a tiez rolety vysuvame, zatahujeme
Odpovedať
@rado220 to je dost
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@melanie9 @rado220 ano, ano dam, len musim spravit, nakolko ziadnu fotku nemam v mobile. Len musite mat trochu strpenia, lebo to nebude hned teraz. Musim sa postarat o obed, len nachvilku som si sem odbehla popri vareni. Potom vecer alebo zajtra vam sem fotku isto pridam.
Odpovedať
@matka_bob jasne, rozumiem, pockam si 😉 ... kludne ked budes mat cas, tak sprav fotku a potom posli... tiez som zena v domacnosti, takze viem, ze toho casu nie je nejako nazvys 😄 ...
Odpovedať
Profilova fotka
@melanie9 konecne sa mi to podarilo. Taketo jednoduche mame. Nic extra ale nam to uplne staci.
Odpovedať
@matka_bob dakujem ti 😉 .... ale nahodou su pekne, take neutralne, to je najlepsie.... zbytocne nejake vzorovane alebo farebne, ktore sa potom tazko kombinuju s ostatnym nabytkom... normalne si nepamatam, ci som sa ta pytala na cenu, ale asi nie, ze?... mohla by si mi estu to napisat?...
Odpovedať
Profilova fotka
@melanie9 ved presne to sme si pri vybere povedali. Som rada, ze sa ti nas vyber paci. Nie, nepytala si sa. Idem ti to napisat do sukromnej spravy, oki?
Odpovedať
@matka_bob aj sa mi zdalo, ze taku otazku som ti este nepolozila, len strasne rychlo zabudam, tak som sa radsej opytala, aby som sa dva krat tu istu vec nepytala 😄 ... dakujem ti, prislo mi to 😉 ... vcelku dobra cena mi to prisla... myslela som, ze to bude drahsie alebo uplne v pohode, ze?...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?