Nábytok na mieru a sluzby okolo toho

13. máj 2021150

Ahojte.
Budem zariadovat byt po babke, ktory zrejme pojde na prenájom. Otázka znie - aky nabytok? Ikea? Alebo na mieru? Netreba žiadny luxus, ide o to, aby to bolo praktické a vydrzalo niečo... Problém je, ze potrebujem zabezpečit aj transport, vynos na 4.posch. bez výťahu a montaz priamo v byte (co Ikea cenu znacne navýši...). To uz možno aj nábytok na mieru, ktorý by (snáď) vydrzal aj viac?? Neviem, ako sa pohybuju ceny nábytku na mieru - každopádne by islo o viac kusov (nejake skrine, komoda, nejake kusy do predsiene, mozno aj jednoduchšia obyvacka). Viete mi poradiť nejakého spoľahliveho nábytkara (rozumna cena) so službami all inclusive (tj aj transport, výnos, montáž?). Bratislava a okolie, moze byt aj vacsi rádius, ak by sa to nepredrazilo (ako som sondovala, transport nebyva vždy uplne problém?). Okrem ceny je samozrejmosťou férova komunikácia a serióznosť firmy. Budem vďačna za všetky typy a názory!!

• SS poslana 😊

• @jalajala  0948150232 stolár

• Skusim obnovit temu. Uz sme nejaku tu dobu prestahovani, no stale nie sme zariadeni podla svojich predstav. Zistili sme , ze ani ja ani manzelka nemame take dizajnove citenie ako sme si predstavovali a potrebujeme pomoct so zariadenim nasej obyvacky na komplet. Od nabytku cez sedacku az polustre. To ako to mame teraz sa nam ani jednemu nepaci. Preto hladam odporucania na ludi co s tym pracuju a su v tom dobri. Hladam kavlitu nie kvantitu, nemam problem si priplatit za kvalitu a originalitu.

• Sponzor fóra
  • @fruko5  odporucam:
    https://inardex.sk/interier/

Ak ich aj priamo neoslovis, tak aspon pozri pre inspiraciu

• @fruko5  poslal som Vám súkromnú správu s kontaktom.

• @fruko5  nepochopil som ci chces dizajnera alebo firmu s nabytkom, ktora ti spravi celkovy dizajn zo svojich vyrobkov.

• @marchenzo  moja predstava je taka, ze by bolo vsetko od jedneho cloveka alebo firmy. Kazda firma ma svoj rukopis a chcem aby to tvorilo pekny celok. Nechcem kupovat sedacku tam a nabytok tak atd. Rozumies? Nevieme si s tym velmi rady.

• @fruko5  ak hľadáte kvalitu, tak jednoznačne firma urgela. výborná kvalita a super prístup.

• @fruko5  jasne, uz ti rozumiem, nejakeho dizajnera ste neskusali? Tych je poslednu dobu dost na m2, no niektori nie su zrovna lacni. No pokial si neviete rady, tak je to dobre riesenie

• @lennih  dakujem pozrieme. @marchenzo  zacala komunikovat s jednou pani z nejakej firmy a vraj je to na dobre ceste, ja nie som doma, tak vecer sa dozviem co zistila a ak nic, tak ideme hladat dalej a mozno aj toho dizajnera oslovime.

• @fruko5  no niekedy je lepsie to nechat na zeny 🙂 A ak sa mozem opytat koho ste nasli? Dizajnera ci predajnu?

• @marchenzo  je to nabytkarska firma Nesia, ja som ich nepoznal, az kym mi ich moja zena neukazala. Ona s nimi komunikuje, ked ze ja nie som teraz velmi doma. Maju na stranke aj nejaky konfigurator, cez ktory si mozes vybrat co by si chcel. Robia aj navrhy interieru, z coho je moja zena priam happy 😃

• Počkaj takže ak mi niečo navrhnú, tak by mi jednotlivé kúsky vedeli aj vyrobiť alebo vyrábajú len určitý dru nábytku? O takomto spojení som teda ešte nepočul

• Funguje to tak ze oslovis bytoveho architekta dizajnera. Ma prehlad o materialoch a doplnkoch a urcite spoluracuje s vyrobcom. Vid relacia s Vostinarom.

• @fruko5  ja ich videl ich billboardov v Banskej Bystrici, ked som siel tade, no myslel som, ze je to len dizajnove studio, oni vyrabaju aj svoj nabytok? To je celkom dobre spojenie. Cenovo su na tom ako?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    . Vstavané skrine , šatníky, kuchyne, kancelárie, predajne a nábytok na mieru.
    Vstavané skrine
    Partizánske
    Výroba,montáž vstavaných skríň montáž p. podláh.Kvalita a spokojnosť našich klientov je našim heslom.Stačí nás kontaktovať osobný prístup zaručený
    Články od našich partnerov
    Dva domy jednou tehlou HELUZ FAMILY
    Tradičné puzdro a jeho netradičné varianty
    Prečo čakať, keď najlepší čas na ochranu klímy je už teraz?
    Archív článkov od partnerov