Máte drevene vypínače a zásuvky?

21. nov 2020220

Ahojte, mate niekto drevene vypinace, zasuvky? Pozdielate foto a tipy, kde zohnat? Vdaka.

• @strelnica  také aj sú? Ešte som také nikde nevidel

• @strelnica  Maju napriklad tu: https://www.switchtowood.co.uk/
    Ale budes si musiet napisat, kolko bude shipping, lebo nemaju cennik.
    z Ciny je Wallpad, ale tie maju asi len ramiky drevene, pozri na ali...

• @tomasjur To nie sú celkom drevené-strojčeky iste nie, iba rámiky, dekle..Ale cena je veľmi pekná pálka... 😉 😉

• Sponzor fóra
  • @strelnica...  aj pre ďaľších je tu link...https://vypinacezasuvky.sk/index.php?_route_=abb-time-time-arbo/time-arbo-drevo. 😉 len prichystať peňaženku 😃 😃

• Dakujem vsetkym za tipy. Nakoniec som nasla v Obi 😃
    https://www.obi.sk/spinace-a-tlacidla/kopp-vypinac-5-ontario-buk/p/4330882

• @strelnica

Výborná volba. 2 x po vypinači silnejšie buchnete a máte po ňom. Nabudúce skúste napríklad značku Legrand vydrží vám 100x viac.

• fuhaaaa ako su krasne no pri takom pocte do celeho domu, n neviem, ci by ma ta konecna cena nakoniec neodradila

• @strelnica Mala si ho v ruke??? Je to ozaj "drevený" alebo iba imitačka?? 😉

• @technik007  je to naozaj drevo

• @mateu  Dakujem za skusenost a tip.

• @technik007  fúha, tak to sú fakt dosť vysoké ceny.

• @technik007  na tom linku som nasla iba ramiky, vypisanac alebo zasuvku tam nevidim 😞

• @strelnica  skús pozrieť tem-čatez sú to slovinci mali by mať aj niečo z drevom, kolega ich má je spokojný.
    Alebo SEZ Dolný Kubín, ak si ešte nevidela.

• @maros11  dakujem, ten SEZ vyzera super, hned som zistovala v predajniach, ale nikto to nedrzi, len objednavka - 2-4 tyzdne 😞. Skoda, lebo urcite by som radsej podporila slovensku vyrobu nez nemecku. Ale ked sa nam tie z OBI polamu, ako pisal @mateu , viem, cim ich budeme nahradzat 😃

• Sponzor fóra
  • @strelnica Keď majú rámiky tak tak tam musia byť aj strijčeky-vypínače ako aj zásuvky... 😉

• @strelnica V čom vidíš problém?? Veď hádam strojček nebude z dreva 😞 Tak isto zásuvka.. 😉

• @technik007  Prepac, vobec sa nevyznam v elektrikarskej terminologii, takze mozno ide o komunikacny sum. Ale u SEZ Dolny Kubin som nasla v dreve vsetco - aj zasuvku, pozri http://www.sez.sk/produkty/dz-a1-20-0-ft

• @strelnica Však to je ok. 😉 Len ten kryt čo samotnú zásuvku "objíma" je z dreva..Ostané "strojček" je kov-plast, myslím ten spodok kde pripevníš vodiče.Detto aj vypínače.. 😬 . Poviem Ti že raz som to montoval, majiteľ si to dal doniesť cca 6rokov dozadu z Fr., ale už v živote ja by som ich sebe nemontoval, radšej kúpim tapetu a otapetujem nejaké spoľahlivé zásuvky alebo vypínače 🙂 .. Namontovali sme ich a po pár mesiacoch jednoducho praskali..Určite existuje imitácie dreva a tie by som montoval aj sebe, ale nakoľko mám spínače /vypínače/ na diaľkové ovládanie tak toto mi odpadá, ako aj prívody k nim. 😉 No ale kto chce z dreva, nech si ich dá, je to každého osobná vec. 😉

• @mateu  Tie vydržia to áno. Tiež som po tejto značke siahla, aj sa mi ľúbili, síce cena nebola vábna, ale aspoň viem, že vydržia.

• @betka8880
    Tie vypinače a zásuvky su drahšie ale máte ich na celý život. Aj dizajn zásuviek je pekny

• Doplnam info, ak by niekto tiez tuzil po drevenych - kedze Kopp v Obi nema vsetky tipy a SEZ Dolny Kubin ukoncil vyrobu drevenych vypinacov a zasuviek, skoncili sme pri plastovych Legrand.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vstavané skrine
    Partizánske
    Výroba,montáž vstavaných skríň montáž p. podláh.Kvalita a spokojnosť našich klientov je našim heslom.Stačí nás kontaktovať osobný prístup zaručený
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
    Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
    Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
    Archív článkov od partnerov