Má niekto tuto dlažbu vo svojom dome? Tesla Blanco

Ahojte... Chcela by som vidieť viac fotiek...preto ak niekto má túto dlažbu doma, pomohlo by pri inšpirácií 🙏
Odpovedať
sona skoncova ma podobnu dlazbu v kupelni skus pogooglit 🙂 inak je krasna, ale my mame bielu dlazbu a uz nikdy viac, spary su stale spinave
Odpovedať
@juancha no ja budem musieť ísť do nejakej svetlej dlažby..poprípade krémová lebo mi nič ku kuchyni nesedi
Odpovedať
@juancha Sona Skoncova ma liatu podlahu Terazzo 😂 ale mate pravdu v predne tom istom dekore len to nieje dlazba.
Odpovedať
@branislav_dro mne to je úplne jedno, čo má Soňa skoncova... Potrebujem len vedieť ako to vyzerá taký vzor... Ale keď pozerám na fotky tej soni normálne tam vidno spoje a spary akoby to bola klasická dlažba/obklad...
Odpovedať
Profilova fotka
@zizzinka tak aj na tvojich fotkach je vidno spary a spoje, ako podla mna nemozes ocakavat, ze to bude vyzerat ako liata podlaha
Odpovedať
@katat2 a kto tu píše že to očakávam ??? Chcem len vidieť ako tento dekor vyzerá... Nemám rada keď sa fórum zvrtne do ineho smeru než si to žiadala pôvodná otázka... 😳
Odpovedať
@zizzinka hej moze byt ze su tam vidiet spoje...bol snou rozhovor s hovorila presne ze ma podlahu terazzo. preto som to ponukol ako alternativu 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?