Menu Forum

Koľko stoja rolldorové dvere 210x255cm?

16. mar 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
Registrovala sa 18. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2048 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
Registrovala sa 18. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 2048 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Nemam predstavu, kolko vychadzaju take roldorove dvere, potrebujem cca 210 cm sirky a nejakych 255cm vysky. Viem, ze to zalezi od materialu, ale aspon veeelmi zhruba by som chcela vediet cenu. Vnutro bude velmi jednoduche, pol metrovy kus len police a zvysok prazdny, len nejaka jedna polica dole, prip, hore - tam chcem vesiaciky na kabaty.. Poradte aj firmu, ak mate dobru skusenost.. Dakujem..
16. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
andrejka89
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 193 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
andrejka89
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 193 príspevkov. Má 2 priateľov.
 ahoj. neviem či ti to pomôže ale posuvné dvere predávajú aj v ikee (pax uggdal a pax malm - posuvné dvere, rozmery 150, 200, 250 alebo 300 a na výšku 201 alebo 236 cm), ceny sú celkom fajn a môžeš si vybrať z viacerých materiálov, keď si nájdeš vo fóre diskusiu o ikei, tam preberali aj tento systém.
16. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
 @andrejka89 viem, ze v ikea to maju, lenze ja to potrebujem na mieru emoticon
bola som v 2 firmach, zatial je cena od cca 300 euro len cisto za dvere - taka lacnejsia verzia.. az po 570 euro verzia, ktora sa mi velmi paci.. emoticon Asi budem musiet urobit nejaky kompromis, alebo hladat dalej.. emoticon
16. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kejtinka
24
Registrovala sa 30. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 394 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kejtinka
24
Registrovala sa 30. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 394 príspevkov. Má 22 priateľov.
 @akvi - my si dáme zrejme robiť roldory u stolára a ten spomínal, že najlacnejšie stoja zhruba 200€ /m, čiže ak dobre počítam, tak najlacnejšia varianta by vás u neho vyšla na cca 420€....približne. Ale rátala by som viac.
16. mar 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Bratislava
4

“Ak nieomu z BA alebo blizkeho okolia zavadzaju na stavbe zvyšky/odrezky osb dosiek hrubky 18 mm /minimalneho rozmeru aspon 10x20 cm..../ a potrebuje sa toho zbavit, rad vam s tym pomozem :)”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

4

“Ak nieomu z BA alebo blizkeho okolia zavadzaju na stavbe zvyšky/odrezky osb dosiek hrubky 18 mm /minimalneho rozmeru aspon 10x20 cm..../ a potrebuje sa toho zbavit, rad vam s tym pomozem :)”
(Pred 5 rokmi)

fakt sa cena lisi od pouziteho materialu a to dost markantne .. príklad:
a. rám ocelovy strieborny, vyska 2550 šírka 720 mm výplň dtd hr. 10 mm biela - cena cca 75 € / ks
b. dvere toho istého rozmeru avšak hliník a výplň lacobel - cca 142 € / ks
http://www.dobremag.net/vstavane-satnikove-skrine-co-a-ako-ovplyvnuje-ich-cenu/
16. mar 2011 o 16:26  •  www.drevotrieska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

Interiér - stolárske dielne, nábytok - Okres Trenčín
32
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

32
 @tomec, asi ma teraz pošleš niekam, ale ja by som fakt tie oceľové profily zakázala používať. Radšej si skriňu zaobstarať neskôr, ale s poriadnymi alu profilmi, tú skriňu to zas tak strašne nepredraží.
16. mar 2011 o 16:40  •  zariaďuje dom  •  www.kuchyne-interiery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

4

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

4

(Pred 5 rokmi)

@studiotrencin aaaaaaaaaale nezakazujme nič .. to tu už pred 20 rokmi bolo emoticon
16. mar 2011 o 16:51  •  www.drevotrieska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

32
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

32
 @tomec, aj tak, v záujme obyvateľstva emoticon
16. mar 2011 o 16:52  •  zariaďuje dom  •  www.kuchyne-interiery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
fotoportrét
fotoportrét
akvi
25
 @studiotrencin cize odporucas tie hlinikove? Mna v jednej firme presviedcali, ze nadrozmerne dvere (nase budu cca 105x269cm) jednoznacne do hlinika, v druhej firme, ze aj ta ocel je v pohode.. Tak teraz neviem emoticon
16. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

4

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
tomec
drevotrieska.com
Tomáš Horváth PRO

4

(Pred 5 rokmi)

@studiotrencin "vážený obyvateľ, na základe paragrafu 5, odsek II., zákona č.110/ 2011 z.z. (zákon o kultúre bývania) vám boli na vaše náklady Slovenskou odbernou komisiou odobraté posuvné dvere vyrobené zo zakázaného čínskeho oceľového profilu..." tak nejak? emoticon
16. mar 2011 o 17:01  •  www.drevotrieska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

32
fotoportrét
fotoportrét
studiotrencin
Schmidt home interier
PRO

32
 @akvi, nerieš vôbec oceľové, zhrdzavie to, oškaredie, rozpadne sa fakt rýchlo. @tomec to má na svojej stránke dobre vysvetlené. Proste niektoré veci sú kvalitné a niektoré nie.
@tomec, áno a bolo by toho asi viac, nielen oceľové profily, bez ABS ani krok. emoticon ...
16. mar 2011 o 17:04  •  zariaďuje dom  •  www.kuchyne-interiery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to