Koľko stoja rolldorové dvere 210x255cm?

Nemam predstavu, kolko vychadzaju take roldorove dvere, potrebujem cca 210 cm sirky a nejakych 255cm vysky. Viem, ze to zalezi od materialu, ale aspon veeelmi zhruba by som chcela vediet cenu. Vnutro bude velmi jednoduche, pol metrovy kus len police a zvysok prazdny, len nejaka jedna polica dole, prip, hore - tam chcem vesiaciky na kabaty.. Poradte aj firmu, ak mate dobru skusenost.. Dakujem..
Odpovedať
ahoj. neviem či ti to pomôže ale posuvné dvere predávajú aj v ikee (pax uggdal a pax malm - posuvné dvere, rozmery 150, 200, 250 alebo 300 a na výšku 201 alebo 236 cm), ceny sú celkom fajn a môžeš si vybrať z viacerých materiálov, keď si nájdeš vo fóre diskusiu o ikei, tam preberali aj tento systém.
Odpovedať
@andrejka89 viem, ze v ikea to maju, lenze ja to potrebujem na mieru ;-) bola som v 2 firmach, zatial je cena od cca 300 euro len cisto za dvere - taka lacnejsia verzia.. az po 570 euro verzia, ktora sa mi velmi paci.. :-D Asi budem musiet urobit nejaky kompromis, alebo hladat dalej.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@akvi - my si dáme zrejme robiť roldory u stolára a ten spomínal, že najlacnejšie stoja zhruba 200€ /m, čiže ak dobre počítam, tak najlacnejšia varianta by vás u neho vyšla na cca 420€....približne. Ale rátala by som viac.
Odpovedať
Profilova fotka
fakt sa cena lisi od pouziteho materialu a to dost markantne .. príklad: a. rám ocelovy strieborny, vyska 2550 šírka 720 mm výplň dtd hr. 10 mm biela - cena cca 75 € / ks b. dvere toho istého rozmeru avšak hliník a výplň lacobel - cca 142 € / ks http://www.dobremag.net/vstavane-satn...
Odpovedať
@tomec, asi ma teraz pošleš niekam, ale ja by som fakt tie oceľové profily zakázala používať. Radšej si skriňu zaobstarať neskôr, ale s poriadnymi alu profilmi, tú skriňu to zas tak strašne nepredraží.
Odpovedať
Profilova fotka
@studiotrencin aaaaaaaaaale nezakazujme nič .. to tu už pred 20 rokmi bolo :-)
Odpovedať
@tomec, aj tak, v záujme obyvateľstva :-D
Odpovedať
@studiotrencin cize odporucas tie hlinikove? Mna v jednej firme presviedcali, ze nadrozmerne dvere (nase budu cca 105x269cm) jednoznacne do hlinika, v druhej firme, ze aj ta ocel je v pohode.. Tak teraz neviem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@studiotrencin "vážený obyvateľ, na základe paragrafu 5, odsek II., zákona č.110/ 2011 z.z. (zákon o kultúre bývania) vám boli na vaše náklady Slovenskou odbernou komisiou odobraté posuvné dvere vyrobené zo zakázaného čínskeho oceľového profilu..." tak nejak? :-)
Odpovedať
@akvi, nerieš vôbec oceľové, zhrdzavie to, oškaredie, rozpadne sa fakt rýchlo. @tomec to má na svojej stránke dobre vysvetlené. Proste niektoré veci sú kvalitné a niektoré nie. @tomec, áno a bolo by toho asi viac, nielen oceľové profily, bez ABS ani krok. ;-) ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?