Koľko sa platí za montáž obložkových zárubní s dverami a kľučkou?

16. sep 2020270

..hrubka steny je cca,15cm

• my sme za montaz 7 dveri platili 45 euro, 3 dvere hrubka steny 30cm, zvysok 10cm

• Za motaz sa berie od 30 do 45e. zalezi od hrubky steny alebo ci to chces na papier alebo bez.

• davno davno ked som robila s dverami tak sa bralo 1000skk, cize 33€. s dokladom.
    ale ono je to tak primitivne, ze to zvladne kazdy, takze... preco za to platit????

• Sponzor fóra
  • Ja som platil 30 plus za montaz klucky nejake drobne.Ale musel som si to sam dokoncit,kedze som zistil ze som zrucnejsi ako monter.Zvladnete to mozno aj sami.

• ja si idem dávať zárubne sám, ale treba na to aj trocha zručnosti, nielen že si to spravím sám a výsledok bude katastrofa. Treba si to poriadne premyslieť a nie bezhlavo sa do toho pustiť, lebo až také primitívne to nieje 🙂

• Zdravim , co sa tyka dveri a ich montaze nieje to nic tazke ale zrocnosti treba ktomu a vediet sa ktomu postavit ...doporucujem montaznu penu nizko roztaznu ,rozprajce , kajliky, vodovahu,silikon,gumene kladivo ...toto pokial je vsetko ostatne v poriadku hlavne co satyka podlahy aknie tak potom aj kocura na skratenie dveri,,,,treba len trocha trpezlivosti a setrenia s penou aby ste potom dvere otvorili alebo zatvorili inak znova vyrezat z peny a opakovat postup...pekny vecer

• Normálna cena je 30 eur bez dph.
    Tu je podrobný návod montáže interiérových dverí
    http://prijemnydomov.sk/montaz-oblozkovej-zarubne/

• 35€na komplet aj prípadné zrezanie aj tmelenie podľa potreby zákazníka 🙂

• nam robil stolar dvoje dvere z masivu,aj so zarubnou bez klucky stali aj s materialom 460 eur aj s montazou

• a ako dlho trva montaz zarubne?

• 30€ za montaz 1 oblozkovej zarubne je zlodejina

• 30 € je normálne cena... kedysi to bolo viac

• 25-30 je normalna cena ,my berieme tolko

• neviem kto by Vám to robil za 25-30 €...normálna cenna je 40€...

• treba si uvedomit ze cena prace rastie rovnako naklady montera takze bud si zaplatite profika alebo sa budete s na svojich chybách ucit a tak to bude aj vyzerat idealne je ked stolar ktory ich vyrobi aj osadi nastavi vtedy je výsledok oki

• Sponzor fóra
  • Ja by som viac ako 25€ nedal. Keby aj montáž trvala 1hod/ks a náklady na montáž 5€/ks tak ostane 20€/hod. Ale tak každý zaplatí koľko sa mu zdá dobrá cena pre niekoho je 20€ a pre niekoho kto nevie ani čo je kladivo je aj 50€ dobrá cena.
    Mne montoval dvere ten čo ich u neho nechal aj robiť a cenu na komplet sme dohodli dopredu a vyplatil väčšinu až po montáži keby bolo niečo zlé tak sa nemá na koho vyhovárať

• zaleži aj od toho kolko je kusov a ako daleko treba cestovat,

• Ahojte, idem si po radu 🙂 nemáte kontakt s cenou na montážnikov obložkových zárubní s dverami?Dvere mám objednané a montážnici mali stáť 35€ zrazu podľa nich to bolo 50€ za jedny dvere plus 9€ za zrezávanie a keď zistili,že treba trochu zosekať z bokov,tak povedali,že si to mám pripraviť sama 😃 😃 takže som ich veľmi rýchlo zrušila a pri podávaní zalohy mi sám predajca povedal,že oni sú veľmi drahí a že sa mi nečuduje,no sú externá firma.Takže dvere objednané a montáž mi nemá kto urobiť 🤔 Dvere prídu v polovici Novembra,tak zatiaľ sa snáď niekto nájde 😬 😞 Budem Vám vďačná za každý kontakt s normálnou cenou .Dverí totižto bude 7,no nie všetky bude potrebné upravovať 🤔 😬

• @mitinka1  rozhodne by si mala uviest v akom si regione a tiez by bolo dobre trosku specifikovat z akeho materialu treba zrezat prip. od akeho vyrobcu su dvere a pod.

• @marek_norway dvere sú Invado a treba zrezať z nich aj sekať do ytongu 🤔 Trnava 😬

• @mitinka1  zdravím už máte namontované tie dvere? Ak nie viem vám to namontovať.

• Prosím koľko stojí montáž dveri v PD vraj všade je to iná cena 🤷‍♀️Ďakujem

• @endusko  od 40 do 50 e za 1

• Záleží od množstva koľko ich j

• @mitinka1  ahoj a môžem vediet odkial si ?

• Ahoj.potrebujem namontovat obloskove zarubne.na 2 dveri.n.dubnica

• Dobry den vedel by mi niekto prist zalozit obycajne vchodove dvere a vyvrtat kukatko? Mozno bude treba trosku upravit panty a skratit z dveri

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme rodinná firma. 20 rokov ponúkame nábytok na mieru do celej domácnosti aj na mieru:
    sedačky, kuchyne, postele, spálne, obývacie steny, detské izby
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    ponúkam výrobu nábytku na mieru od zamerania až po monáž.taktiež pokladka plavajúcich podlách a osádzanie dverý
    Články od našich partnerov
    Ukážte vašu záhradu v dobrom svetle
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Archív článkov od partnerov