koľajnicove systémy na závesy a záclony

4. feb 2021200

Dobry den.Zvažujeme montaž kolajnic na zavesy a zaclony.Prosím vás o typy na kolajnicové systémy, s ktorými ste spokojní.Potešia aj fotky kolajníc so závesmi a záclonami.Prípadne rady ktorým sa vyhnút.Ďakujem

• nikto naozaj nema skusenost s tym?😔

• My máme úplne obyčajnú koľajnicu a úplne obyčajný záves. Neviem aké koľajnicové systémy ešte existujú. My sme proste zamerali, dali si ušiť záves a bolo. Všetko sme vyriešili v Diego.

• @sipe321  Ahoj, určite nekupuj plastové koľajnice ale kovové. Tie majú iné štipce na uchytenie záclon a oveľa dlhšie vydržia. Ja som mala plastové a menili sme za kovové.

• Sponzor fóra
  • @zarrinka  dakujem pekne
    Ked sa smiem spytat kde ste kupovali kovove?

• segre som montoval nejake hlinikove ? z ikei, ziadny problem
    sak si vyber podla dizajnu a ceny a hotovo ...

• @shadowmilan  k tym ikeackym si hlavne dokupte za dve tasky tych plastovych drziacikov, lebo po 3-4 rokoch su krehke a lamu sa. Medzicasom je novy model kolajnic a tie plastove udelatka samozrejme nepasuju z novych do povodnych 🙂

• @cotibebemore  fuh, neviem, ma to tam asi 4roky a bez problemu

• @shadowmilan  zisti ked bude davat dole zaclonu 🙂

• @cotibebemore  ja mam ikea kolajnicu 5 rokov a uplne bez problemov, ani jedna ta plastova sranda sa mi nezlomila. A to ich davam aj do pracky, aj dieta mi uz viselo na zaclone 😂🙈

• @zuzcek1988
    nemozte mi hodit foto?ako to vyzera prosim?

• Ja mam obycajne plastove a nestazujem sa

• My máme bielu hliníkovu dvojkolajnicu s krycou lištou na záclonu aj závesy a sme veľmi spokojní. Je to moderné a elegantné. Objednávali sme cez internet.

• @sipe321  Ahoj, kupovala som ich buď u nás v bytovom textile alebo v Kika.

• @soviicka1  Dobrý deň. Prosím Vás akú máte širokú dvojkolajnicku a ako ďaleko mate v tej kolajnici od seba záclonu a záves? Dakujem

• @sipe321  po skúsenostiach s dvojkolanicou by som odporúčala dve koľajnice, jednu od druhej 10 cm, obzvlášť ak budú bohato riadené závesy aj záclona. Mne liezlo nekonečne na city, že sa záclona ťahala so závesom

• Sponzor fóra
  • Prosim Vas daju sa kupit aj 4metrove kolajnicky na celu stenu?
    takze odporucate 2 , 1 na zaves a 1 na zaclonu? dakujem

• @soviicka1  mohli by ste prosim sem hodt foto? dakujem vopred

• @sofkabarbie  tie kolajnice sa daju nadpajat, cize s dlzkou nieje problem

• @zuzcek1988  dakujem, vsetky?

• @sofkabarbie  neviem ci vsetky, ale urcite vacsina. Ja ma z ikei a tie sa daju nadpajat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    Efektívna architektúra a výstavba energeticky pasívnych a nízkoenergetických domov vrátane PHPP.
    . Vstavané skrine , šatníky, kuchyne, kancelárie, predajne a nábytok na mieru.
    Články od našich partnerov
    Okno KF520 - nová generácia okien od Internorm
    Pohodlné vykurovanie, chladenie aj príprava teplej vody
    Na jar bude farebná omietka stáť len 1 €. Začína sa nová akcia HELUZ
    Archív článkov od partnerov