Kde nájdem ochranné sklo na televízor?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, kedze nam jedna letiaca hracka rozbila len 3r telku, chceli by sme tu novu nejak zabezpecit. V podnikoch maju na telke take akoby ochranny kryt z plexiskla, len googlim, ci sa nieco take predava, ale nic. Videli ste nieco take alebo mate to doma nejak vymyslene?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@leonardom To sme robili všetci, nielen Tvoj švagor. Minule som u tom písal....stierače, anténa, puklice... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@shmoulinka1 Sú dve možnosti a celkom lacné. Prvá je, vychovať si deti a nerobiť si z obývačky ihrisko. Ja som tiež niekoľko detí vychoval, ale si nepamätám, že by sme museli dávať TV za pancierované sklo, alebo čo i len zábrany do zásuviek dávať. Druhá možnosť je zavrieť decká do klietky a nepúšťať ich von, pokiaľ sa nenaučia, ako sa majú správať. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@shmoulinka1 Ak to takto pôjde u vás ďalej, tak o chvíľu budeš zháňať ochranný návlek na žehličku, aby sa deti nepopálili, potom krytku na vrtuľku mixéra, aby si prsty nepoodrezávali, mriežku na dvierka práčky, aby do nej nelozili - kapsule na pranie už majú na šťastie bezpečnostný uzáver... Ono by sa toho pre Tvoje deti asi dalo ešte veľa vymyslieť že? :-D :-D :-D
Odpovedať
@jamk1 pri niektorých deťoch by bolo jednoduchšie ich zavrieť do klietky, jak zabezpečovať všetko, čo je v domácnosti nebezpečné :-D
Odpovedať
Este je tu jedna moznost ako ochranit TV. Schovat ju za dvierka, ked ju nepozeras. https://www.google.com/search?q=tv+hi...
Odpovedať
@svetlo1 my to tak teraz mame v izbe, ze TV mame v skrini a ked nepozerame, tak zatvorime dvere a tym padom nehrozi, ze by nam obrazovku niekto rozbil.
Odpovedať
@jamk1 V dnešnej dobe su deti zle,lebo sa ich bojiš udrieť,že ťa daju socialke.Ale všetko zaleži len na vychove a ono sa zadary trafiť televizor,aleboaj okno ked sa ti deti začnu v dome hadzať s okckami,alebo kopať loptu.KEd su neposlušne treba to niako zamestnať,alebo vyhnať na dvioa ihrisko tam nech sa vyblaznia a doma budu unaveny tak sa im nebude chcieť ani kocky po sebe hadzať.Ale stava sa to a su to zbytočne vyhodene prachy.Ale nič v zlom mame deti rozne,zle aj dobre.
Odpovedať
@olgina7 To by som chcel vidieť tu skriňu na tu 65" obrazovku. :-)
Odpovedať
@svetlo1
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Hlúpe komentáre mám doma autistu a rozbil 3 tv a nie lacné ... komentáre typu nedať hračky a pod. Je dosť hlúpe a vysvetliť autistovi že to nesmie atd je dosť ťažké ten kdo to doma nemá nepochopí ... Mi pozeráme projektor miesto televízora a môže hádzať čo chce a nič maximálne oskrie stenu 😂😂😂😂
Odpovedať
@lubo_redmanzv_belaj len jedného? žena robila v ústave kde ich mali 20 no nikto TV nerozbil, no tam ju riešený celý priestor vnútorný i vonkajší a hlavne tlmiace lieky
Odpovedať
Profilova fotka
@lubo_redmanzv_belaj projektor celkovo je dobré riešenie, teda pre niekoho kto nepozerá telku každú chvíľu ale príležitostne. Kamoška to tak má urobené a pozerajú na tom len filmy a je to paráda. Ale neviem si predstaviť, že by sme to my tak mali, keď ja niekedy telku aj ráno pustím 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?