Kde kupujete posteľné prádlo?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som kúpiť nejaké fakt pekné posteľné prádlo, ale neviem kde a z akej firmy. Matejovsky za mi zdá trochu pridrahý. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jamk1 maj napamati..., vsetko co nie je z ciny je FAKE........... :)) a jedno je tiez pravda.., nie je cina ako cina.... v usa mas znackove vyrobky z ciny..., a to velkym napisane... odkial ta egyptska bavlna bola mi je jedno..., ale v inom pradle uz nexcem spat...
Odpovedať
Profilova fotka
@oli18 hladaj ale min. 1500TC..... daj do googla.. : 1500TC EGYPTIAN COTTON
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravím, ak sa jedná o detské obliečky, určite odporúčam http://www.oblieckymasaamedved.sk/ Vyskúšajte nám sa osvedčili.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kik46 Robíš si reklamu a spamuješ fórum?
Odpovedať
u nas su najoblubenejsie z H&M, su ovela prijemnejsie na dotyk ako IKEA napriklad. Teraz som kupovala vo vypredaji a stali z povodnych 39,- eur len 12 eur. ale je to specificky rozmer - 2 vankuse 50*60 a paplon 200*200
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
teraz v sobotu akcia lidl obliečky,kto kedysi kúpil ste spokojní,či?dík
Odpovedať
a kde kupujete uteráky?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@decembrovka77 Velky vyber uterakov možete nájsť na http://www.dena.sk/do-kupelne/uteraky/
Odpovedať
@decembrovka77 od istej doby pouzivam mikrofazove uteraky a osusky z decathlonu. Prijjemne makke, saju este aj vlhke, vyschnu za par minut. Hlavne je neoprat ich s avivazou. A este mam frote osusky z lidla, porovnatelne sj s komunistickymi frote uterakmi. Tie dnesne sa uz vacsinou vyrabaju zo strojne zberanej bavlny, ta nema take dlhe a hebke vlakna ako rucne zberana, takze aj priadza z nej je tvrdsia a pridava sa do nej aj nosne vlakno. V lepsom pripade viskoza, v horsom polyester. Sice da sa kupit aj rucne zbierana egyptska bavlna, ale ta cena...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Jysk ale iba bavlnený satén a mám aj jedno z ikea jemné bavlnené. Nedokázala by som posteľné kúpiť naslepo z netu. A ako píše @zita19, osušky aj uteráky lidl, fakt sú froté. Mam jedny z lidla z Nemecka, to je už iná kvalita treba povedať.
Odpovedať
@aandrea99 Som z generácie tých skôr narodených a tiež som si nikdy nevedel predstaviť objednávať napr. topánky z internetu. Kolegovia v práci to robili bežne a len som krútil hlavou. Začiatkom tohoto roka vypukol cirkus Covid-19, ako dôchodca som bol viac - menej zavretý doma a potreboval som topánky. Tak som si povedal hop, alebo trop a objednal som si na skúšku tenisky z eee.deichman.sk Pre zmenu hneď dva páry, lebo som nevedel, ako dlho sa do obchodu nedostanem a hlavne ako dlho mi topánky vydržia. Jeden deň objednané, o dva dni doma. Doprava zadarmo. Hneď som ich zo zaujímavosti rozbalil a vyskúšal. Neveril som vlastným očiam. Tenisky za 14,90€ a druhé za 19,90€, na pohľad, na omak príjemný materiál, sedeli ako uliate. Tak som si povedal, že na chodenie občas von a okolo domu, prípadne na stavbu budú super. Je pomaly koniec augusta a ja nosím denno - denne stále ešte tie prvé tenisky, ktoré nie som schopný zodrať. Tenisky od Číňana by boli už trikrát zodraté a určite by neboli za 14,99€ Táto moja skúsenosť ma dotlačila k tomu, že som si objednal z internetu posteľné obliečky. Na pohľad pekné, veľký výber vzorov a farieb, cena super. Tiež som si povedal, že vyskúšam a uvidím. V najhoršom prípade rozstrihám na handry do dielne. Neuveríte, ale došli obliečky, sedemdielna súprava - 2x obliečka na paplón, 2x veľký vankúš, 2x malý vankúš a plachta na dvojposteľ. Materiál presne popísať neviem, ale podľa mňa nejaká bavlna so syntetikou, veľmi príjemná na pocit, po vypratí na 40°C a vyvesení na slnku za pol hodinu suché a hlavne - netreba žehliť. Okrem toho, čo v dnešnej dobe pokladám za aspoň pre mňa veľké + je, že majú zapínanie na zips. Predposledné čo som kupoval boli na gombíky a posledné - tie už nemali nič, tie sa len zakladali. To bola hotová katastrofa. Paplón stále ráno vyzlečený z obliečky. Celé zle... A kde že som ich objednával? https://www.lacnytyzden.sk/spd/554516... A posledný tip, kúpil som súpravu antialergický paplón + 2 vankúše. Dodanie viac, ako expresné. V nedeľu poobede objednané, v utorok ráno doručené kuriérom.... Aj tento produkt môžem skutočne len a len doporučiť. http://www.nayvyhodnejsie.sk/www-vyho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Damaskove su prijemne a drahe, ale som sa zaprisahal, ze biele uz nikdy viac, aj ked je to pekny a prijemny material. Moj favorit su tmave vzory krepovych obliecok z Jysku. Je to velmi prijemny material, aj lacny, po roku alebo kolko ich mam sa mi zda, ze velmi farebne staly (mam take hrube bavlnene co pustaju farbu). Vyrobca udava pranie na 60.
Odpovedať
Profilova fotka
@vykricnik u nas zo zaciatku len biele, ale tiez po par razoch si to zena rozmyslela a uz ich nekupuje. ono je to fajn akurat tak v nejakych hoteloch, kde stravis dve noci a dovidenia 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@evi55 Tiez mam odtial veľa postelneho prádla, nas je 5 doma, všetky sú fajn. Najlepšie su tie teple na zimu, mikrflanel je lepší ako mikroplys, a na leto mame také tenké.
Odpovedať
Profilova fotka
@decembrovka77 uteráky mame len z Jysk, tie Kronborg Gold, aj male na ruky, aj klasické uteráky, deti majú klasicke osušky, ja a manzel tie väčšie (plazove) osušky.
Odpovedať
@tinkag tie sú dobré tie uteráky, my tiež iné ani nemáme a sú aj cenovo fajn a aj často ich mávajú v akciách 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
roky kupujem u Kuročku, to je predajňa u nás, teraz majú aj eshop www.kurocka.sk
Odpovedať
v JYSKu maju dobre veci aj kvalitne
Odpovedať
@janka991 ..posledný príspevok je starý už skoro 2 roky 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@technik007 asi sa chcela velmi s nami o toto podelit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 Aj môžeš poslať ktoré konkrétne? Lebo teda nejaké sme z tade mali a moc tej kvalite podľa mňa nedali.
Odpovedať
@technik007 nevšimla som si
Odpovedať
@wewio my máme z tade klasické obliečky a teda už ich máme asi tri roky a sú v pohode, aj dobre vyzerajú, nie sú sprané ani nič také, takže pohoda, nevidím problém
Odpovedať
Profilova fotka
@sucho_22 Pošli mi aké ak ti to nevadí do správy, lebo my čo sme kúpili tak to polovička nadávala, že kde to vyrábajú, že krivé obliečky, tiež aj plachta, že nejako blbo sedela na matraci teda skôr nesedela a veľa iného 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@wewio ale tak ak ste brali nejake lacne nemozes cakat zazraky. My mame flanelove asi dvoje z tade a pohoda. Teda aspon podla mna 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@katat2 To si už vôbec nespomínam aká to bola cena, ale tak najlacnejšie asi neboli, lebo to na také veci sme už ostražití.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@ella222 Aka bola kvalita? Chcela by som kupit nejake vianocne, ale neviem z kade objednat, aby boli pekne a hlavne aj kvalitne, lebo naposledy, co som objednavala cez net, tak to bola taka handra.
Odpovedať
@ifik5 toto si inak hovorim kazdy rok, ze by som kupila nejake vianocne, ale potom zacnem vahat, ze ci sa to oplati, ze vsak celorocne ich pouzivat asi nebudem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?