Je možné ovládanie videovrátnika z domu?

Profilova fotka
Chcem sa opýtať, mám prívod elektriky len v plote ku braničke ale nemam prívodný kábel do domu, je možnosť ovládať videovratnika z domu ?
Odpovedať
Myslim ze ano...su videovratniky ktore sa sparuju s mobilom cez wifi.....tiez zvazujem raketo riesenie
Odpovedať
Čaute. Aj ja chcem riešiť videovratnika, mate nieco vytypovane výrobca značka atď?
Odpovedať
@brinza ak mas na mysli prepojenie vonkajsia jednotka-mobil mozna sa ti toto riesenie zda dobre a bezstarostne, ale poviem ti je to velmi neprakticke.hladat mobil a pozerat ked ti niekto zvoni pri branke nie je hned najidealnejsia vec.taketo riesenia , kde je vlastne iba vonkajsia jednotka a vnutorna nie je-tou je vlastne tvoj mobil ,sa predavaju lacno na aliexprese a podobne.ale nedoporucujem to. Uz ked chces otvarat mobilom, tak idealne aj vnutornu jednotku, a ta sa prepoji s tvojim telefonom a otvoris tak cez appku. niet nad to, ked mas aj vo vnutri vnutornu jednotku. @droppino Kedze nieje ziadne kablovanie, napr ebus, tak si znacne obmedzeny, skus popremyslat ci napr nedostanes k branke aspon cat5e kabel z technickej ked tam mas internet, v tom pripade, kedze mas vonku privod 230v, budu tvoje moznosti vacsie a dostanes tam napr IP vonkajsiu jednotku a to uz bude celkom iny level ako na sposob vonkajsia jednotka-mobil.
Odpovedať
@miros15 dobra skusenost s Easydoorom.
Odpovedať
@dent len ja nemam na plote eternetovy kabel....poprosim ta nejake produkty co odporucas do PM. Dakujem
Odpovedať
@brinza ak chces,mam na predaj videovratnik legrand.Dvoj vodicove zapojenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 áno chcem. Môžeš mi dať kontakt, zavolám a skúsime sa dohodnúť
Odpovedať
@marcel714 ale ako pripojim interierovu jednotku? Mam tam len kabel na napajanie od istica
Odpovedať
@brinza Nepripojis vnutornu jednotku.medzi vonkajsou a vnut.jedntkou musi byt prepojenie, ci uz je to vedenie 2 vodicove, 3,4,5,..alebo ethernet..proste musi byt kabel. alebo nemusia byt prepojene vzajomne-keby si mal ethenet spojenie aj na vnutornej aj na vonkajsej, samostatne, tak sa spoja protokolom cez router(IP vratnik). Aj ten vratnik, co sa tu spomina, legrand, musi mat 2 zilove spojenie -ebus.
Odpovedať
@dent preto zvazujem vonkajsiu jednotku pripojit s vnutornou cez wifi...len neviem ci nieco take existuje
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?