Interiér bytu na kľúč. Koľko to stojí?

Nie každý má dar zariadiť si vkusne interiér, zladiť farby, rozmiestniť správne nábytok, aby sa cítil človek príjemne... Dal si z Vás niekto urobiť návrh interiéru bytu odborníkovi? Koľko Vás to stálo?
Odpovedať
no ak mas dostatok penazi, tak do toho chod.. kamoska si tak dala robit navrh, vybrat zariadenie, doplnky, no ked videla ponuku, tak si to rozmyslela... nakoniec to zvladla sama a pomocou par ludi a vyslo ju to o polovicu lacnejsie... a efekt bol este lepsi... ja osobne by som si nenechala ujst najkrajsiu cast pri rieseni vlastneho byvania...
Odpovedať
Ďakujem casy, to určite máš pravdu... ja mám skôr takú predstavu, že by som dala dizajnérovi obrázky toho čo sa mi páči a on by to nejak dal dohromady. Nechcem niečo prekombinovať.
Odpovedať
navrh interieru stal 100 000 a bolo tam rozkreslene vsetko kde aj zasuvky a lampy a pod.. a kazdy vyjazd architketa/dizajnera do obcodu a pomoc pri vybere bolo 1000 korun navrh..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si sice nedavala robit u architekta nic, a netušim co to stoji, ale videla som dom, ktorý navrhoval architekt. musim uznat, bolo to užasne, oni myslia naozaj na vsetko, vratane zasuviek. teraz potrebujeme navrhnut zahradu a normalne lutujem, že sme to nedali urobit profikovi, vratane projektu domu atd. bohužial, financie nepustili. :-( tiež nemam na take veci cit, niekolko hodin som stravila na nete, hlavne na českom livingu, tam v diskusii najdes aj vela fotiek. ak ti je luto peniazkov,alebo ak ti to nejak neponahla, neponahlaj sa s vyberom, časom zistis co ti vyhovuje
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?