Gril Klarstein Hot vs Kaufland let's BBQ

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcel by som si kúpiť kombinovaný gril. Od začiatku som pozeral na klarstein hot hot ale samozrejme cenu pred letom dvíhali a tak Spekulujem. Obvyklá cena bola 499, teraz je 589 v septembri ho mali dokonca za 430. Dnes som narazil v ketkau kaufland na gril lets bbq. Je takmer identický priam kópia klarsteinu. Myslíte že bude v oboch prípadoch kvalita rovnaká alebo je kaufland smetie? Pripadne sú smetie obe? Kaufland je troska väčší o pár centimetrov a ma aj väčšiu plochu. Vdaka 1. Foto kaufland (229€) 2. Klarstein (430-580€) priemer 499€
Odpovedať
1
2
@rkorba ta oo je na malé svadby hh
Odpovedať
Profilova fotka
svokrovci tiez vzali ten z kauflandu, akurat na vikend ak bude prijatelne pocasie, tak tam skocime a dame ho do poriadku, tak som zvedavy, lebo akoze cela velmi dobra, len uvidime kolko vydrzi😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Osobne by som zobral asi tu Klarstein. My sme si asi cca pred polrokom kupovali zase elektircký gril priamo z https://www.klarstein.sk/Grily/Elektr... konkrétne Grillkern elektrický gril a sme s ním maximálne spokojní 🙂 A máme od nich aj iné produkty a s nimi tiež neboli nikdy problémy 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?