Firma RZZ s.r.o - sklenené zábradlia - naša skúsenosť

Zdravim, chcela by som upozornit na veeelmi zlu skusenost s firmou RZZ s.r.o, ktora nam mala realizovat inetrierove aj extererove sklenene zabradlia. Nakolko sme im obratom ako prisla zmuva poslali zalohu 3330€,co cinilo 70% celkvej sumy, od vtedy pan Raso, majitel firmy prestal dvihat telefoni, vobec nereagoval na maily ani sms. Samozrejme v den montaze aok bolo urcene v zmluve neprisiel motovat. Ak niekolko tyzdnov na to sa manzeovi podarilo dovolat , ale z cudzieho cisla. Vraj maju financne problemy a oneskori sa s montazou. Navrhol nahradny termin ato len formou mailu o takmer mesiac a pol neskor ako povodne malo byt zabradlie namontovane. Samozrejme ani v nim urcenom nahradnom termine neprisli montovat. Riesime to uz zastupujucim pravnikom, ktory ho uz predtym upozornil, ak nedodrzi naharadnytermin, odstupim od zmluvy, teraz nasledne mu zaslal odstupenie od zmluvy, kde ziadame aj vratenie zalohy, ktora naozaj nebola mala. Som zvedav ako to teda skonci a kedy uvidime peniaze. Kvoli menovanej firme musime posuvat klaudaciu, lebo je to jednina vec, ktora nam ku kolaudacii chyba. Ak teda mozete vyhybajte sa tejto firma, pripadne ak je tu niekto kto ma s nimi podobnu skusenost, ozvite sa. Dik
Odpovedať
@pistenocka V nasom uzasnom state je vymozitelnost prava bliziaca sa k nule. Drzim Vam palce.
Odpovedať
https://m.dlznik.zoznam.sk/dlznici-na... bohužial uz ich asi neuvidite
Odpovedať
@lukas1115i sme teda zvedavi, ci sa fakt niekedy tych penazi dockame. Hadam to v nasom uzasnom state vzdy nefunguje, ze davame len tak zadarmo na "dovolenku" cudzim ludom peniaze. A to na dovolenku som myslela doslovne, nakolko menovany majitel si v tom case, ked nas uz ignoroval, daval na Instragram fotky z dovoleniek...fakt sa danej firme vyhybajte.
Odpovedať
@tomasko007 chcela by som vediet, ci nas je viac, co takto okaslal. Som zvedava kolko na este vyjde cele to riesenie cez sud...
Odpovedať
@pistenocka ja by som si to s nim vyriesil osobne...
Odpovedať
fúha, nezávidím vám to ale držím palce aby ste sa aspoň k niečomu dobojovali!
Odpovedať
Zdravim, po precitani Vasho prispevku, ako keby sme citali presne nasu zkusennost s tuto firmou. Rozdiel je iba v tom, ze nasa zaloha bola bohuzial mnohem vyssia. Postupili sme vse na oddelenie kriminalnej policie a momentalne nas v danej zalezitosti zastupuje vymahacia agentura, ktora riesi aj vsetky pravne kroky. Podla nasich overenych informacii je nas bohuzial mnohem viac, ktorych menovany majitel danej firmy takto podviedol. Verime ale, ze sa k nasim penazom dostaneme.
Odpovedať
@pistenocka 1 Zdravim, po precitani Vasho prispevku, ako keby sme citali presne nasu zkusennost s tuto firmou. Rozdiel je iba v tom, ze nasa zaloha bola bohuzial mnohem vyssia. Postupili sme vse na oddelenie kriminalnej policie a momentalne nas v danej zalezitosti zastupuje vymahacia agentura, ktora riesi aj vsetky pravne kroky. Podla nasich overenych informacii je nas bohuzial mnohem viac, ktorych menovany majitel danej firmy takto podviedol. Verime ale, ze sa k nasim penazom dostaneme
Odpovedať
Dobry den. Aj my sme boli podvedeni...zobral zalohu,vyhovaral sa najprv na rodinne problemy,potom financne.. tiez to riesime s pravnikom. Ak by sa konalo nejake kolektivne trestne oznamenie,urcite sa pridame.
Odpovedať
@michal2017 @kevin111 my to už od augusta riešime s právnikom. Už to bola podané na súde v BB a konečne je rozhodnutie plavoplatne a postupuje to n exekútora. Uvidíme teda čo bude ďalej. Nejaké dva týždne dozadu majiteľ písomne kontaktovať nášho právnika a žiadal možnosť štyrom splátok. Po skúsenostiach a vyhovorkach sme s tým samozrejme nesúhlasili nakoľko mu naozaj vôbec neveríme . Môžem sa spýtať kedy vás daný pán podviedol,cca v ktorom mesiaci. Neviete koľko nás takých je?
Odpovedať
Dobry den. Tiez to riesime s pravnikom,po vyzve,na kt.nereagoval sme tento tyzden podali trestne oznamenie...cize, postupujeme ako Vy.Nase presklenie malo byt hotove 18.5. Tohto roku..! Sluboval dalsie 3 terminy montaze, a ked to nesplnil a nekomunikoval, kontaktovali sme pravnika.Netusim kolkych nas podviedol a ci sa nam vobec nieco podari vratit.drzim nam palce.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň - pomôžte, samozrejme že, dotyčný pán /RZZ s.r.o./ pokračuje vo svojej úspešnej podvodnej činnosti aj naďalej /úspešne, ale prečo ?/, lebo náš právny systém mu to umožňuje. Nám trestné oznámenie odmietli, osvedčeným systémom /šak sa nič nestalo/, i keď sme namietali, že sa jedná o pokračujúcu trestnú činnosť /čo sme bez problémov našli poškodených voľne na internete/. Preto Vás prosím o nakontaktovanie sa, lebo nám to nechcú orgány činné v trestnom konaní prijať, pomôže nám, keď uvedieme, že inde už spol. RZZ s.r.o. stíhajú. Teda bude preukázaná pokračujúca trestná činnosť. Je mi jasné, že nakoľko sme v trestnom oznámení uviedli, že boli podvedený aj iný ľudia, čo je dostupné, už sa opakujem voľne na internete, budú aj toto kompetentný čítať a snáď pochopia, že zákon môže stáť aj za obyčajnými ľuďmi, ktorý si nemusia platiť /niekedy nie zrovna lacné/ služby právnika. Toto nech je ponaučením pre všetkých, aby sa im /nám/ to už nikdy nestalo a nech ľudia dávajú na net všetky skúsenosti s firmami /nám sa dúfam niekto ozve a pomôže/ a týmto sa konečne vyselektujú len firmy a spoločnosti, ktoré sú ozaj na poctivé a na úrovni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pripájam sa podviedol má minulý rok presne ako sa píše vyššie!!! Zobral zálohu a ignoroval ... U polícii sme podali trestné oznámenie výsledok je že veď nič sa nestalo !!!!! Treba sa spojiť a dať to do médií vtedy sa niečo snáď pohne inak sa spravodlivosti nedočkáme!!!
Odpovedať
@pilot070 Dobry den, preposlala som Vam email na manzela, spojime sa a budeme to riesit.
Odpovedať
@pistenocka Dobrý deň aj ja sa k Vám pripájam aj mna oklamal majitel firmy rzz s.r.o pán Zoltan Raszo, ako dalej postupujete? na policii som nepochodila a na právnika uz nemám nazvyš peniaze neviem čo dalej dakujem za každú radu
Odpovedať
Dobry den. Pan Raso ma uz novu firmu An-Ro s.r.o/ RA- Pergoly.eu A bohuzial aj ja som s nim podpisal zmluvu a poslal mu zalohu. Pergolu ma realizovat 17.05. Ako citam vase prispevky , tak som prisiel o peniaze....😒
Odpovedať
@82michal82 Nie nutne. Volaj mu, ze nech pride este zamerat dalsiu pergolu/altanok/zabradlie - nieco si vymysli - aby si ho dostal k sebe a tam ho pritlac, nech ti vrati prachy. Necakaj do 17teho
Odpovedať
@kevin111 chcel by som vediet ako ste dopadli? Ci sa vam podarilo vymoct vase peniaze?
Odpovedať
@82michal82 dobry den. Máte už prosím pergolu namontovanú?
Odpovedať
Este nie...:-) A vyzera to ze ani nebude...
Odpovedať
@82michal82 aha 😔 - tak to potom ani my zrejme - mala byť do 26.5. Tak budeme záležitosť riešiť inak.
Odpovedať
@dennkaa A dviha vam telefon? Mne zatial ano a stale ma nejake vyhovorky, az mi je to uz smiesne co stale nove a nove vymysli...
Odpovedať
@82michal82 naposledy minulý týždeň sa vyhováral na problém s montážnikmi... ale už neprijímame žiadne výhovorky...
Odpovedať
Aj mne sa vyhovaral ze ma problem s montaznikmi. Tak som mu vravel, ze nech mi ju dovezie a ja si ju sam namontujem. Najprv poveda,l ze neni problem.A ked ju mal doviest tak zacalo dalsie kolo vyhovoriek. Ze firma, kde tie profily objednaval mu tie profily nechce dat, lebo tam musi nieco doplatit. A bez doplatku mu tu nechce dat. Nepriamo pytal dalsie peniaze odo mna.:-) Profesionalny podvodnik...
Odpovedať
Super tak aj nás dobehol tento pán do konca júna mala byt namontovaná pergola. Treba spojiť sily a spoločne riešiť.
Odpovedať
Dielo malo byt dodané ešte v auguste 2017, do dnešného dňa neurobil nič. Záloha cca 2.500 €.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte ,ako ste pochodili pri tomto pánovi?
Odpovedať
@kija31 zdravym,my sme vyhrali sud, konateľa nasledne kontaktoval pravnik a exekutor. Zacal s nami aj na pocudovanie komunikovat a splatil asi 1/4 dlhovanej sumy,potom prisla corona a od vtedy sme nevideli opäť nic z penazi. Musime opat kontaktovať exekutora. No cele je to na dlheee lakte a velku trpezlivost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?