Farba okenneho ramu v interieri

Ahojte, aku farbu okenneho ramu by ste zvolili? Jedna sa o miestnost obyvacko-kuchyna (33 m2). Okna (plasove) budu uzsie aj vacsie terasove, vsetky po zem. Zaves ani zaclonu tam nechcem mat. Steny budu biele. No a tu nastava moja dilema. Zvolit bielu, ciernu ci inu farbu?Pri bielej sa bojim, ci to nebude velmy splyvat, ze bude chybat nejake "oramovanie" okna. Od ciernej ma odhovarali, ze bude miestnost posobit tmavo. Vdaka za rady.
Odpovedať
Profilova fotka
@coralline my mame antracit a neľutujeme... Velmi však zalezi od priestoru, nielen farby steny, ale aj použitá dlazba napr. Nam to ako celok zapasovalo
Odpovedať
Ja som veľmi chcela biele, práveže podľa mňa to zväčší priestor.....avšak, nechcela som aby boli zvonka také a zvnútra také, tak sme sa nakoniec zaľúbili do írskeho dubu.
Odpovedať
Ak mas okna aj inde ako na sever, tak sa tmavych nemusis bat - vobec to nebude v miestnosti posobit tmavo. Ved je vela obrazkov z interierov, kt maju tmave okna, a vobec to neposobi stiesnene. My mame tmavohnedo-cierne, lebo antracitove su sedaste, cierne som nechcela a biele mi do moderneho domu naozaj nepasuju.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/forum/okna...
Odpovedať
@coralline my mame zvonka svetlejsi antracit a z vnutra klasicke biele. zvolili sme to koli lepsej kombinacii farebnych prvkov v interieri.
Odpovedať
Profilova fotka
@coralline odporucila by som biele hlavne kvoli naslednemu zariadovaniu interieru. Lahsie sa ti bude zariadovat, ked budes mat biele okna a druha vec je aj ta, ze ti to aspon priestor presvetli.
Odpovedať
@coralline a aku planujes mat podlahu, nabytok? aj na to pozeraj, aby si to potom nemala moc prekombinovane.
Odpovedať
@coralline dobre, ze ta od ciernej odhovorili, to si neviem ani predstavit, ako by to vyzeralo, tak riadne pochmurne. bud antracit ak chces nieco take tmavsie alebo klasiku biely ram.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?