Aký je váš názor ak chcem mať všetko v tmavom odtieni?

Profilova fotka
mame tmave okna na celom dome, aj vstupne dvere do domu, a chcela by som mat v rovnakej farbe a aj materialy aj interierove - aky je vas nazor - prip. skusenost? podlahy - laminat. podlaha v tmavsom odtieni - cca ako v mojom albume. ď.
Odpovedať
ja by som si to dala tak, ako si napísala. Podlahu a interiérové dvere by som ladila v rovnakom tóne. Akú laminátovú podlahu máte - myslím značku a odtieň ?
Odpovedať
Profilova fotka
odtien: merbau, zn.:egger hodila som pre info foto z pokladky do albumu - obyv.izba... zacal sa nam kazit fotak, tak nie je uplne dokonaly zaber :-S
Odpovedať
co hovorite na to keby boli okna biele plastove a chcela by som napr.podlahu obyvacka kuchyna tmava nieco ako wenge, kuchyna by bola spodne skrinky vanilka a vrchne zas wenge. myslite ze by to rusilo moc tie okna biele?
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna by to bolo ok... ak najdem nieco podobne niekde na nete - dam vediet - v albume... podla mna k bielym oknam sa hodi vsetko... biela je neutralna a preto lahko kombinovatelna... a vyber hornych skriniek vo wenge a spodne vanilka - moze to byt pekne... opacne, kvoli tmavej podlahe urcite nie :-)
Odpovedať
mala som najskor opacne ale potom som zrusila prave preto ze by to bolo tmave. na vanilkove skrinky by som chcela tmavu pracovnu dosku zatial som nestudovala ako je to s udrzbou a tak. takze to bude tiez preriesene. preto som sa pytala na okna biele len pre pripad ze by boli biele. velmi by som ale chcela hnede :-)
Odpovedať
celer a co potom dvere? nie vsade chcem tmavu podlahu. aka farba?
Odpovedať
Profilova fotka
pozri album - kuchyna - nasla som nieco podobne, podlaha je sice tmavsia, ale nie zrovna wenge... snad si to vies predstavit aj vo wenge :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dvere - bud tmave - ak mas priestranny byt - ci dom... wenge (ak mas mensie priestory, myslim, ze by ti tato tmava farba priestor opticky zmensila...) alebo podla dreva nabytku v ostatnych priestoroch... nieco blede...
Odpovedať
hej jasne tu foto mam aj ja u seba v albume :-) no uvidim budem este premyslat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?