Aku...čo áno čo nie

ktoré náradie by ste si kúpili AKU a ktoré nie?
Odpovedať
@ninah1486 to záleží od toho k čomu to budeš používať ako často a kde, na doma to nemusí mať, no všade inde kde to často používaš sa oplatí najradšej na jednu nabíjačku rovnaké batérie, dnes je už veľký výber
Odpovedať
no tak u nas sa aku celkom chytilo. manzel sa snazi pomaly vsetko za taketo menit a hlavne jednej znacky, aby nebol problem s baterkami a nabijackami. no aj mne sa napriklad moc paci netahat za sebou zakazdym nejaky kabel
Odpovedať
Podľa toho čo očakavaš od toho naradia. Ak s nim nebudeš robiť každy deň tak načo kupovať drahoty. Ja robim chalupu takže naradie podľa potreby. Flexa každy deň uťahovačka každy druhy deň. Ale kupoval som z lidla. Flexa uťahovačka performance. 3 baterky točim na 1 nabijačku. Krov som šroboval razovym utahovakom tiež z lidlu skoro 500vrutov dohromady. Zbijačkou z lidlu som zbural pol domu a stale ide. A stala 149eur. Svoju robotu urobila to že stale ide je len pridana hodnota. Keď bude chalupa hotova tak možno začnem premýšľať nad nejakou značkou ale zatial nieje dovod.
Odpovedať
Profilova fotka
@juristbo mam co to aku z lidla a mozem za seba povedat, ze to bola celkom dobra kupa. len treba mat ako taku baterku stale nabitu v zalohe
Odpovedať
môj mažel si kupoval nedávno aku vrtacku a je s nou zatial spokojny, ale zase on to nepotrebuje na dennodenne pouzivanie
Odpovedať
Profilova fotka
Aku je ok ak nepotrebujes robit naraz dlho…. Doteraz mi aku vrtacka stacila vzdy mam k nej dokonca dve baterky… Teraz robim drevenu terasu a clovek zisti ze obe baterky su za 2 hodky KO a dalsich 6 hodin nic neurobim (3 hodiny sa nabija jedna) 🤣🙈 Kablova vrtacka bola uplna zachrana 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?