Ako začať so zariaďovaním?

Profilova fotka
hladala som takuto temu ale nic som nenasla....nie je to otazka na konkretny druh nabytku, ale skor ako ste sa rozhodli pre nabytok,podlahy, farby...mali ste interieroveho dizajnera? alebo ste sa inspirovali vystavami, katalogmi.... ja absolutne neviem kde a ako zacat ...
Odpovedať
Profilova fotka
Zrejme záleží od miestnosti, ktorú chceš zariadiť... platí pri všetkých, že si hlavne premysli všetko vopred (či už farby, nábytok) snáď až na doplnky aby si vedela čo kupovať a nenabalila sa zbytočnosťami - vyhodené peniaze alebo chaos na kukuč :-| Ak si nevieš rady, tak je interiérový dizajnér dobrá volba, ale zaplatíš ho navyše.. no pomôže, ak presne nevieč čo chceš alebo ako na to..
Odpovedať
Lubiky ak chces mozem vam pomoct...s interier dizajnom. Ja s manzelom aby som sa vyhla zbytocne vyhodenym peniazkom, ci uz za dekoracie, farby alebo kusy nabytku, tak som si navrhovala interier a robila vizualizacie.
Odpovedať
Profilova fotka
My si to navrhneme sami, s manzelom mame nastastie podobne predstavy a vkus, co sa tyka nabytku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kpn, ako si si robila tie vizualizácie? Ja som si raz na internete našla program na zariaďovanie, ale teraz keď ho potrebujem nájsť, tak ani za svet ho neviem vypátrať.
Odpovedať
Profilova fotka
z.ema skús http://www.modrastrecha.sk/forum/show...
Odpovedať
Ahojky z.ema...na kuchynu je celkom fajn Alno Kitchen Planner a celkovy interier z volne dostupnych napriklad google sketchup
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?