Ako riešiť osadenie poštovej schránky?

poradte ako osadit postovu schranku na branicku....na branicke je iba gulatina vsade cize ako to osadit aby netrebalo zvarat plochace? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Nalep to tam mamutom
Odpovedať
@ku 😄 😄 ratko22222 😄
Odpovedať
@santos950 do guľatiny sa vŕtať dá a aj závity narezať sa dajú. Dajú sa použiť aj objímky. Tie tvoje perly tu chýbali...
Odpovedať
@megdesign lenze skrutka na priskrutkovanie schranky je vacsia ako ta gulatinka 😄 takze jedine nazvarat plochace
Odpovedať
..chcelo by to foto bráničky...
Odpovedať
Profilova fotka
Eskapaskou
Odpovedať
zavesiť na retiazky
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 najlepsie a najjednoduchsie by bolo, keby ste ju len zavesili ako poradil aj foox
Odpovedať
fotka branicky a schranky by celkom bodla
Odpovedať
@santos950 Nechces to dat radsej niekomu spocitat a naprojektovat ?
Odpovedať
a posúdenie statickej bezpečnosti, snáď nechceš aby to zabilo nejaké dieťa a povolenie na inštaláciu od nejakého úradníka a zakresliť do vojenských máp kua zabudol som a certifikát, neviem síce aký, ale treba ho!
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 Poziadaj o P.O.BOX na poste, a netreba ti schranku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
len tak na retiazku to nemozem zavesit ved by mi ju ukradli, to musi byt ukotvena skrutkami
Odpovedať
@santos950 neblbnite... ak čakáte nejakú relevant radu alebo príspevok, reagujte na fórum. Dajte fotku čo a kam chcete osadiť. Či ak Vám tu niekto napíše, že nechajte ju na zemi vedľa bránky, tiež zareagujete, že niekto by ju “šlohol”?
Odpovedať
@brapene on je miestny "komik"... sa tu len tak zábava
Odpovedať
@brapene Mr.Bean ale vo vydaní SK. ;-) Veď vydrž čo sa ešte bude pýtať :-D :-D
Odpovedať
@foox Zabudol si na stavebný dozor pri osadení pošt.schránky :-D :-D ináč všetko čo si spomínal ok.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@santos950 Kašli na celú poštovú schránku - zriaď si na pošte PO box a budeš si chodiť pre zásielky na poštu. Problém vyriešený... :-D
Odpovedať
@jamk1 PObox nemusia mať už voľný ale post box sa dá vybaviť skôr..Jednoducho si poštu vypýtaš pri okienku ;-) Samozrejme za poplatok ;-)
Odpovedať
ma prist sa na to pozriet jeden pan co vystudoval technicku univerzitu tak som zvedavy co on na to
Odpovedať
@santos950 Ja Ťa žeriem, to keď sa nudíš, tak napíšeš, čo Ťa práve napadne? Či Ti toto aj vážne treba poradiť? :-D @zita19 Babo raď :-D
Odpovedať
@petinko1982 no co uz ja, strojarka s maturou, mozem... Pan inzinier pridu, zmeraju, hodia to do PCka, vyrobia 3D model, daju vyrobit na CNC.... Kebyze to je moja poštaláda, tak vezmem pliesok, poohybam ho do potrebneho tvaru, nech kopiruje štahitky na kapurke, vezmem dve tri metricke skrutky s maticou, prevrtam dierky cez postaladu a pliesky, prestrcim skrutky, zasrubujem matice, dotiahnem vidlovym klucom na pevno a zamaznem gumoosfaltom, nech to drzi a nehrdzavie. Ale to je len take babske riesenie. Predpokladam, ze pan indžimir vymyslia nieco sofistikovane... Len bude pruser, ak pan inzinier nestudovali strojarinu ale organicku chemiu... :-p
Odpovedať
@zita19 ešte to tak, aby kdejaká baba od šporáka radila santosovi, to kde sme? 😕
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 3D printer is new CNC :)
Odpovedať
@majkoj ale tak 3D printer pre raketove technologie. Tam musi byt nejaky super material. Napriklad titanova zliatina... Este aj kompozit z uhlikovych vlaken by bol primerany :-D
Odpovedať
inzinier prisiel, kukol, a schranka je uz na branicke, darmo ing je ing
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 tak ja viem tlacit aj s obsahom kompozitu :) @santos950 vazne ? to ako ozaj budes mat temu, ktora sa skonci na prvej strane ?
Odpovedať
@majkoj nie, precital ako by som to robila ja a bud lusti z gugla skrutky s metrickym zavitom alebo strojneho inziniera...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?