Ako píliť lícové tehly na pásiky obkladové?

Zobraz úvodný príspevok
mám plné tehly z ktorých by som rada napíla alebo nechala napíliť obkladové pásiky, ktoré chcem použiť v interiéri na obklad. Máte niekto skúsenosti s pílením pásikov z plných tehál? Respektíve máte kontakt na niekoho kto by mi tehly napílil?
Odpovedať
1
2
@lordxor ahoj použil som pílu ktora sa da požičať bežne v požičovni. Ja ju mam dlhodobo požičanu. Tak sa mi dobre robilo.
Odpovedať
@wolfguns dal si sem link na stredove rezy ktore som hadzal na zasyp dvora. Krajovky cistene ti pod 20€ nikto robiť nebude. To nehovorím o tom, že to rezu aj z tehly ktora je ozaj otrasna. Takže s pracou ta m2 vyjde na 50€.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mathus Mas presne tento model? Lebo v špecifikácií píšu maximálnu hĺbku rezu 3,6cm... Tehla ma raz toľko... Tak som z toho trochu zneteny... 🙂
Odpovedať
@wolfguns a ty sa chod aj pozriet ako tie krajne v skutocnosti vyzeraju a nielen demo obrazky pozerat
Odpovedať
@wolfguns som rád že darebny a ľavý čo vedia len rozprávať su na modrej streche a stavbu domu nechajú na niekoho kto vie aspoň počítať. Buď šťastný že vieš hovno a si ľavý. Inak by si bol sklamaný ako svet vyzerá.
Odpovedať
@lordxor prepáč nevšimol som si. Mám pílu ktora reže 8cm.
Odpovedať
@rapidek nechaj ho v tom. Dal sem že si to kupi zab7-10€. Takže asi moc prehlad nemá. Možno ma doma umelý beton za 4€ z merkury a teraz sa snaží všetkých presvedčiť že to najlepšie. Mimochodom kupoval som za 19€ cistenu a nebola ani cistena ani pekna a ani m2.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mathus mna ten panacik nezaujima. Je tu dve hodiny aj s cestou a rozdrapuje sa tu ako hovno
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?