Ako dobré vybrať závesné wc a aké máte s ním skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
co si treba vsimat a ako vybrat dobre wc (zavesne). viem, mozno banalna otazka, ale toto je vyrobok, ktory sa neda v obchode vyskusat a pritom ho denne pouzivame aj niekolkokrat, tak nechcem vyber zanedbat :)
Odpovedať
1
2
tiez by som to nespajala, ale zaujalo ma ze kupelna-jadro je tak velka,ze tam zmestis este aj bidet. @kogo
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som to nespajal vela miesta tym aj tak neziskas a ten wc+bidet je fajn ja ho mam sice len kratko ale zatial som spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska chcel som zmensit kuchynu ale to mi bolo zamietnute ze zena sa svojej velkej kuchyne nevzda tak ze asi to budem riesit tým wc+bidet
Odpovedať
Profilova fotka
@kogo ja by som ti to zamietla tiez :-D a ten 2v1 je fajn mame ho už dlhsie a sme spokojni :) udrzba je jednoducha a raz za cas vyberiem trisku a vycistim ju od vodneho kamena :)
Odpovedať
Profilova fotka
No bol som zamietnuty celou rodinou a uz je to prerobene a je tam wcbidet 2v1 :) zatial som spokojny a ci aj zena neviem myslim ze sa mi neodvazi nic zle k tomu povedat ved je podla nej :-D ale tie patelie co boli s tou prerabkou uz zazit nechcem veru
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@blondiee83 ahoj prosim ta ako si spokojna s keramickym drezom od VB?? rozhodujem sa teraz do coho ist a oslovil ma ich porcelanovy drez ale neviem teeda.....mozes mi popisat udrzbu???? dakkujem krasne za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkuch Ahoj ja som spokojna. udrzba je podobna, ako pri umyvadle...cize umyjes cifom, aby si odstranila mastnotu a zvysky, ak tam nejake su. inac je stale krasne biely, nie je s nim ziadny problem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
mam maly priestor kde by som chcela umiestnit wc a aj bidet, ako to mam vyriesit? alebo dat sprsku k wc? co mi odporucate?
Odpovedať
@kamilka09 ja som jednoznačne za spŕšku. Pozri hotové sety napr. od f. TRES: http://www.tresgriferia.com/producto....
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilka09 a nerozmyslala si skor ze by si tam dala wcbidet? ten by ti tiez nezabral vela priestoru v kupelni a mas rovno tu bidetovu trysku zabudovanu v tom a nemusis mat sprsku vedla wcka
Odpovedať
Profilova fotka
@richardoo No a aky wcbidet by si mi odporucil aby mi usetril miesto? lebo co som ja zatial bola behat tak mi vsade ponukali len osobitne wc a potom bidet a to sa mi tam nezmesti :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte Kupil som zavesne WC Vitra a clovek co co mi ho ma zapajat ma presviedca ze ich system upevnenia nieje stabilny. Vraj sa to neda dokonale dotiahnut a mam to vymenit za upevnenie ma maticu. Kedze upevnenie nieje viditelne, dotahuje sa to pomocou imbusu. Nechce sa mi verit ze vyrobca dodava upevnenie niekolko rokov ktore nije funkcne. Mate niekto skusenost s Vitra v-fix upevnenim pomocou imbusu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@karcilka prosím ťa a dá sa ta tryska aj natacat?
Odpovedať
Nám vodar neodporúčal wc+bidet. Teda to s striskou. Vraj sa to upchava od kameňa. My sme dali teda bidetové sprsky vedľa záchodu. A čo sa týka záchodu, odporúčam wc Grohe euro ceramic so splachovanim Triple Fortex. To je bomba. Mali sme v pláne kupit Villeroy & Boch WC ale po návšteve u známych kupujeme Grohe
Odpovedať
@zipso síce stará otázka ale ja mam 2 tieto misy. Zapájal som ho sám na imbus a drží pevne. To či WC drží pevne sa zistí tak že doňho jemne nohou kopnes a vidíš či sa hýbe hladina - u mňa sa nehýbe. Treba to ale vedieť. Je jednoduchšie zapojiť na matice a dať krytky. Teda asi vodar bude odporúčať to ktoré sa ľahšie robí. Ale stretol som sa s jedným majstrom čo na to tiež nadával.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?