Vydraty zavit

Ahojte, neviem si poradit so srobom, ktory vydral plastovy "zavit" a neviem to vobec odsrobovat. Namiesto vysvetlovania pripajam obrazok. Nevie niekto co s tym? Neda sa to pohnut ani jednym smerom, len sa to toci. Sorry za blbu otazku, ale dost velmi to potrebujem spravit co najskor.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved s kombinackami chyt tu matku (ak sa tam nemesti vidlicovy kluc) a s druhej strany srobovakom vyskrutkuj skrutku...
Odpovedať
@smatt to myslis vazne? otazka z kategorie santos950...vsak k tej matke pichni plochy skrutkovac alebo hocico, co tu maticu zablokuje a voila...
Odpovedať
nie si nahodou santos?
Odpovedať
Kombinacky sa tam nezmestia, ani ten klasicky kluc. Narval som tam plochy srobovak a nejak som to odskrutkoval. No na dalsiu montaz je uz ten plast asi nepouzitelny.
Odpovedať
@smatt kup si epoxidove lepidlo a tu maticu tam normalne zalep, pockaj 24hod a mozes pritahovat...
Odpovedať
Veď tam tú maticu vlep epoxidom alebo aspoň sekundovým lepidlom,alebo zober zapalovač,prípadne spájkovačku a natav to okolo matice aby plast zatiekol a maticu znehybnil. Ďaľšia možnosť tavná pištoľ...
Odpovedať
Nevidim nikde plastovy zavit. Srob je kovovy a zavit ma v poriadku, matka je kovova a zavit ma. Kde mas plastovy zavit???
Odpovedať
@marek_norway ..asi jeho brat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzera to na obruc k filtracii. Daj podlozku a veeeelaaa aby matka bola na koci skrutky a pohodlne das potom kluc na maticu. Tahal si to ako rumun a to staci lehce iba.
Odpovedať
Profilova fotka
@smatt Ako to vidím ja. Chyť šrób 1 obrázok do zveráku a pílkou na kov odrež hlavičku obrázok 2. Alebo to pílkou priamo rozpíl v strede,kde sa to spája.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?