Praca vo vinici

Zobraz úvodný príspevok
dobry den.... mam moznost ist pracovat do vinice ako robotnik je to tazka praca vo vinici ak mate s tym skusenosti co by ste mi poradili? platove neviem kolko presne ale asi 600- 700 mesacne netto vdaka za odpovede
Odpovedať
1
2
@parsley ja by som za 4 eura na hod. v zahrade kludne robil
Odpovedať
@santos950 nevymienaj lekarov. Vymen myslenie vo svojej hlave a vsetko bude ine. :-D
Odpovedať
@milos35 ked budes chodit po vysetreniach uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
@parsley Myslím, že na to by človek musel byť ozaj v dobrej fyzickej kondícii a hlavne bez zdravotných problémov. Ja akože nikoho nechcem odhovárať, niekedy si človek musí sám skúsiť aby pochopil, čo má a čo nemá zmysel. :-)
Odpovedať
asi budem robit zateplovaca na zaciatok
Odpovedať
zateplovanie budov je tazka praca? na co sa mam pripravit?
Odpovedať
@santos950 co sa stale pytas ci je nieco tazka robota? kazda manualna praca je tazka! Kedze sa o teba biju tak chod a vyskusaj nikto ti tu neporadi v korej robote ti bude najlepsie obzvlast ak mas zdravotne problemy... alebo sa daj na lahku medicinu a ukaz vsetkym tym neschopnym lekarom ze to vies lepsie ;-) :-D a aby si nepovedal ze som ti neporadil - v takej robote by si sa mal pripravit na zeteplovanie budov...
Odpovedať
Bez vyskúšania nebudeš vedieť, či ti to náhodou nesadne. No prepáč, mne sa aj tak akosi vidí, že sa ti do práce nechce
Odpovedať
@mumoo praveze chce
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?