Loxone

Dobrý deň, prosím ma niekto reálne skúsenosti s Loxone? Plánujeme ho nainštalovať do bytu, ovladanie osvetlenia, kurenie, otvaranie dveri a podobne...Funguje Vám dobre?
Odpovedať
https://www.modrastrecha.sk/search/?t...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od anike123:

Dobrý deň, prosím ma niekto reálne skúsenosti s L…
@anike123 loxone je super ale pre byt mi pride trosku drahy. Treba sa poradit a spravit pirovnanie roznych rieseni lebo je ich viacero kvalitnych a kazdy ma aj plusy aj minusy. Napriklad loxone ma na vsetko vlastny HW a tym padom je lepsia aj podpora ale na ukor ceny a takisto aj jednoduchsie zmeny logiky musi robit vyskolena osoba v konfig SW (je sice zadarmo ale bez znalosti programovania PLC to len tak lahko clovek nezvladne. Potom je tu, FIBARO ktore je viac menej bezdrotove a tiez maju na vsetko vlastny HW, potom je tu dalsi hrac napriklad TapHome ktory je velmi jednoduchy a uzivatelsky priatelsky ale nema napr ziadnu bezdrotovu nadstavbu (iba integracie tretich stran ako napr shelly). Treba sa o tom potozpravat co by bolo najvhodnejsie pre vas a preco :).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od neutrino:

@anike123 loxone je super ale pre byt mi pride tr…
@neutrino ďakujem za odpoveď:-) áno loxone mame naceneny a je to teda poriadna suma aj keď sme chceli dat bezdrôtové riešenie. Skúsime pozrieť ešte taphome a fibaro ako spomínate;-)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od anike123:

@neutrino ďakujem za odpoveď:-) áno loxone mame n…
@anike123 ak bezdrôtové na byt tak určite FIBARO. HC3 Lite čo je centrála stojí 130€ a tie moduly ktoré sú do krabíc pod vypínač cca 70€ za kus. Celé riesenie vás nevyjde ani 600-700€ čo je len cena Miniserveru. Montáž je jednoduchá a netrvá viac ako jeden deň.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od neutrino:

@anike123 ak bezdrôtové na byt tak určite FIBARO.…
@neutrino viete poradiť aj firmu kto robí s FIBARO? Som zo Zvolena
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?